| Típus | Párásító |
| Teljesítmény | 12 W |
| Ajánlott terület | 30 m² |
| Párásító teljesítmény | 200 ml/óra |
| Víztartály kapacitása | 2.5 l |
| Zajszint | 36 dB |
Méretek | |
| Szélesség | 26 mm |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 40 590 Ft
További Duux termékek: Duux Párásító, légtisztító
| Típus | Párásító |
| Teljesítmény | 12 W |
| Ajánlott terület | 30 m² |
| Párásító teljesítmény | 200 ml/óra |
| Víztartály kapacitása | 2.5 l |
| Zajszint | 36 dB |
Méretek | |
| Szélesség | 26 mm |
| Magasság | 31 mm |
| Mélység | 19.3 mm |
| Tömeg | 1.5 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.