
BONECO Mintabolt 28 éve. Szaktanácsadás, valós raktárkészlet

20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
| Típus | Párásító |
| Teljesítmény | 20 W |
| Ajánlott terület | 50 m² |
| Párásító teljesítmény | 300 ml/óra |
| Víztartály kapacitása | 3.5 l |
| Zajszint | 41 dB |
| Szín | Fehér |
Méretek |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 56 990 Ft
További BONECO termékek: BONECO Párásító, légtisztító
| Típus | Párásító |
| Teljesítmény | 20 W |
| Ajánlott terület | 50 m² |
| Párásító teljesítmény | 300 ml/óra |
| Víztartály kapacitása | 3.5 l |
| Zajszint | 41 dB |
| Szín | Fehér |
Méretek | |
| Szélesség | 240 mm |
| Magasság | 260 mm |
| Mélység | 120 mm |
| Tömeg | 1.9 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.