
| Típus | Párásító |
| Teljesítmény | 25 W |
| Ajánlott terület | 20 m² |
| Párásító teljesítmény | 240 ml/óra |
| Víztartály kapacitása | 4 l |
| Zajszint | 40 dB |
| Szín | Fehér |
Méretek |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 34 340 Ft
További Blaupunkt termékek: Blaupunkt Párásító, légtisztító
| Típus | Párásító |
| Teljesítmény | 25 W |
| Ajánlott terület | 20 m² |
| Párásító teljesítmény | 240 ml/óra |
| Víztartály kapacitása | 4 l |
| Zajszint | 40 dB |
| Szín | Fehér |
Méretek | |
| Szélesség | 232 mm |
| Magasság | 309 mm |
| Mélység | 205 mm |
| Tömeg | 1.7 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.