

| Típus | Légtisztító |
| Teljesítmény | 10 W |
| Ajánlott terület | 20 m² |
| Légtisztítási teljesítmény | 10 m³/óra |
| Zajszint | 30 dB |
| Szín | Fehér |
Méretek | |
| Szélesség | 270 mm |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 9 690 Ft
További termékek: Párásító, légtisztító
| Típus | Légtisztító |
| Teljesítmény | 10 W |
| Ajánlott terület | 20 m² |
| Légtisztítási teljesítmény | 10 m³/óra |
| Zajszint | 30 dB |
| Szín | Fehér |
Méretek | |
| Szélesség | 270 mm |
| Magasság | 370 mm |
| Mélység | 140 mm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.