| Típus | DVD író |
| Kialakítás | Belső |
| Csatlakozás | SATA |
| Cache | 1 MB |
| CD olvasási sebesség | 24x |
| DVD olvasási sebesség | 8x |
| CD írási sebesség | 24x |
| DVD írási sebesség | 8x |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 10 387 Ft
További ASUS termékek: ASUS Optikai meghajtó
| Típus | DVD író |
| Kialakítás | Belső |
| Csatlakozás | SATA |
| Cache | 1 MB |
| CD olvasási sebesség | 24x |
| DVD olvasási sebesség | 8x |
| CD írási sebesség | 24x |
| DVD írási sebesség | 8x |
| DVD hozzáférési idő | 160 ms |
| CD hozzáférési idő | 140 ms |
Méretek | |
| Szélesség | 127 mm |
| Magasság | 10 mm |
| Mélység | 128 mm |
| Tömeg | 152 g |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.