
Bp. 13.kerületi üzlet, GLS automata 990Ft, részletre 0% THM

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Személyes Csepel,Szigetszentmiklós. GLS, FOXPOST 1495 Ft-tól
Minden ami gaming!

GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben
Bankmentes, 0%THM részletre, 100% online, 8 perces bírálat!
| Típus | Blu-ray író |
| Kialakítás | Külső |
| Csatlakozás | USB |
| Cache | 2 MB |
| CD olvasási sebesség | 24x |
| DVD olvasási sebesség | 8x |
| Blu-ray olvasási sebesség | 6x |
| CD írási sebesség | 24x |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 43 169 Ft
További ASUS termékek: ASUS Optikai meghajtó
| Típus | Blu-ray író |
| Kialakítás | Külső |
| Csatlakozás | USB |
| Cache | 2 MB |
| CD olvasási sebesség | 24x |
| DVD olvasási sebesség | 8x |
| Blu-ray olvasási sebesség | 6x |
| CD írási sebesség | 24x |
| DVD írási sebesség | 8x |
| Blu-ray írási sebesség | 6x |
| DVD hozzáférési idő | 190 ms |
| CD hozzáférési idő | 190 ms |
| Blu-ray hozzáférési idő | 300 ms |
Méretek | |
| Szélesség | 140 mm |
| Magasság | 19 mm |
| Mélység | 157 mm |
| Tömeg | 290 g |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.