
GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
| Gamer notebook | Nem |
Processzor | |
| Processzor típusa | Intel Core i7 |
| Cache mérete | 24 MB |
Memória | |
| Memória mérete | 16 GB |
| Memória típusa | DDR4 |
| Memória maximális sebessége | 3200 MHz |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 339 900 Ft
További Lenovo termékek: Lenovo Notebook
| Gamer notebook | Nem |
Processzor | |
| Processzor típusa | Intel Core i7 |
| Cache mérete | 24 MB |
Memória | |
| Memória mérete | 16 GB |
| Memória típusa | DDR4 |
| Memória maximális sebessége | 3200 MHz |
Kijelző | |
| Kijelző mérete | 17" |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 |
| Panel típusa | IPS |
| Kijelző felülete | Matt |
| Érintőképernyő | Nem |
| Videokártya típusa | Integrált |
| Videokártya modell | Intel UHD Graphics |
Háttértár | |
| Háttértár típusa | SSD |
| Háttértár kapacitása | 512 GB |
Csatlakozók | |
| VGA (D-sub) kimenet | Nincs |
| HDMI kimenet | Van |
| DisplayPort kimenet | Nincs |
| USB 2.0 csatlakozók száma | Nincs |
| Thunderbolt támogatás | Nincs |
| Fülhallgató kimenet | Van |
| Mikrofon bemenet | Nincs |
| Adatátvitel | Bluetooth Wi-Fi |
| Memóriakártya foglalat | SD |
Webkamera | |
| Webkamera felbontása | 0.9 Mpx (720p HD) |
Akkumulátor | |
| Akkumulátor cellaszáma | 3 |
További tulajdonságok | |
| Numerikus billentyűzet | Van |
| Billentyűzet világítás | Nincs |
| Optikai meghajtó | Meghajtó nélkül |
| Hangkártya | Van |
| Kártyaolvasó | Van |
| Tömeg | 2.02 kg |
| Szín | Szürke |
| Operációs rendszer | Operációs rendszer nélkül |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Intel® Core i7-13620H, 10C (6P + 4E) / 16T, P-core 2.4 / 4.9GHz, E-core 1.8 / 3.6GHz, 24MB
Integrated Intel® UHD Graphics
Intel® SoC Platform
8GB Soldered DDR4-3200 + 8GB SO-DIMM DDR4-3200
One memory soldered to systemboard, one DDR4 SO-DIMM slot, dual-channel capable
Up to 16GB (8GB soldered + 8GB SO-DIMM) DDR4-3200 offering
512GB SSD M. 2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
One drive, up to 512GB M. 2 2242 SSD
One M. 2 2280 PCIe® 4.0 x4 slot
SD Card Reader
None
High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3287 codec
Stereo speakers, 1.5W x2, Dolby Audio
HD 720p with Privacy Shutter
2x, Array
45Wh
65W Round Tip (3-pin)
17.3" FHD (1920x1080) IPS 300nits Anti-glare, 72% NTSC
None
84%
Non-backlit, Hungarian
Buttonless Mylar® surface multi-touch touchpad, supports Precision TouchPad (PTP), 69 x 104 mm (2.72 x 4.09 inches)
Iron Grey
IMR (In-Mold Decoration by Roller)
PC-ABS (Top), PC-ABS (Bottom)
Pen Not Supported
399 x 274 x 19.9 mm (15.71 x 10.79 x 0.78 inches)
Starting at 2.02 kg (4.45 lbs)
None
None
Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2 + BT5.2
Non-WWAN
No Onboard Ethernet
Firmware TPM 2.0 Enabled
Touch Style, Integrated in Power Button
No physical locks
Camera privacy shutter
2-year, Courier or Carry-in
3Y Courier/Carry In from 2Y Courier/Carry In SEE (CPN)
None
TÜV Rheinland® Low Blue Light (Software Solution)
MIL-STD-810H military test passed
83A2004LHV
83A2
EET
Hungary
Yes
199271107072
2025-05-13
2029-11-17
TISZTELT VÁSÁRLÓNK!Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében! A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani. További információk a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapjánOldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.