

| Típus | Automata |
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Felültöltős |
| Energiaosztály (A-G) | D |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Kijelző | |
| Szárító funkció | |
| Késleltetett indítás/befejezés | |
| Aquastop | |
| Mosás | |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 159 999 Ft
További Whirlpool termékek: Whirlpool Mosógép
Fedezze fel a 6.Érzék technológiát, mellyel akár felére csökkentheti a mosáshoz szükséges energiát, vizet és időt. Csak helyezze a ruhákat a készülék belsejébe és válassza ki a programot. A 6.Érzék technológia automatikusan beállítja az ideális mosási feltételeket a mosnivaló típusa alapján.
A FreshCare készülékeket úgy alkottuk meg, hogy a ruhát frissen tartsák a dobban, miután lejárt a mosás. Aktiváláskor ez a beállítás mozgásban tartja a ruhákata dobon belül akár 6 órán keresztül. Ez az állandó, enyhe forgás keringeti a levegőt a ruhaszálakban. Megakadályozza a baktériumok terjedését és a bosszantó ráncok kialakulását.
A Colour 15 funkció révén együtt is kimoshatja a különböző színes ruhákat anélkül, hogy azok megfognák egymást. Fedezze fel, hogy a 15°-os hőmérsékletű mosás ugyanolyan hatékony lehet, mint a 40°-os hőmérsékletű.
Az opció a mosás után a dobot úgy állítja meg, hogy a dobajtó mindig felfelé néz, így Ön könnyebben pakolhatja ki a mosógépből a ruhákat.
A SoftOpening funkció lehetővé teszi, hogy akár csak egy érintéssel kényelmesen kinyithassa a(z) TDLR65230SSEU/N mosógép dobját.
Az adagoló tartályt úgy alakítottuk ki, hogy minél egyszerűbb legyen a mosószer és az öblítő betöltése.
Kiváló mosási eredmény és még alacsonyabb energiafogyasztás, alacsonyabb hőmérsékleten, csökkentett programidő mellett.
| Típus | Automata |
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Felültöltős |
| Energiaosztály (A-G) | D |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Kijelző | |
| Szárító funkció | |
| Késleltetett indítás/befejezés | |
| Aquastop | |
| Mosás | |
| Mosókapacitás | 6.5 kg |
| Energiafogyasztás (mosás) | 0.66 kWh/ciklus |
| Éves energiafogyasztás | 147 kWh/év |
| Vízfogyasztás | 40 liter/ciklus |
| Centrifugálás | |
| Centrifuga fordulatszám | 1200 ford./perc |
| Gyors mosás | |
| Pamut mosás | |
| Gyapjú mosás | |
| Zajszint | |
| Zajszint mosásnál | 58 dB |
| Zajszint centrifugálásnál | 77 dB |
| Méretek | |
| Szélesség | 40 cm |
| Magasság | 90 cm |
| Mélység | 60 cm |
| Tömeg | 57 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.