| Típus | Automata |
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Elöltöltős |
| Energiaosztály (A-G) | C |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Kijelző | Van |
| Szárító funkció | Nincs |
| Késleltetett indítás/befejezés | Van |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 171 900 Ft
További Gorenje termékek: Gorenje Mosógép
| Típus | Automata |
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Elöltöltős |
| Energiaosztály (A-G) | C |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Kijelző | Van |
| Szárító funkció | Nincs |
| Késleltetett indítás/befejezés | Van |
| Aquastop | Van |
Mosás | |
| Mosókapacitás | 10 kg |
| Energiafogyasztás (mosás) | 0.59 kWh/ciklus |
| Éves energiafogyasztás | 129 kWh/év |
| Vízfogyasztás | 51 liter/ciklus |
| Centrifugálás | Van |
| Centrifuga fordulatszám | 1400 ford./perc |
| Gyors mosás | Van |
| Pamut mosás | Van |
| Gyapjú mosás | Van |
Zajszint | |
| Zajszint mosásnál | 57 dB |
| Zajszint centrifugálásnál | 76 dB |
Méretek | |
| Szélesség | 60 cm |
| Magasság | 85 cm |
| Mélység | 61 cm |
| Tömeg | 77.9 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Töltetkapacitás10 kgDob térfogat68 lCentrifugálási sebesség 1/11400 rpmCentrifugálási sebesség 1/21400 rpmCentrifugálási sebesség 1/41400 rpmWaveActive dobIgenMotorInverte res PowerDrive motorProgram időtartama (kényes kelme program, 30/40 ° C)67 percProgram időtartama 40 °C195 percEco program időtartama198 percProgram időtartama 90/95 °C218 percVízfogyasztás (kényes kelme 30/40 °C)45 lVízfogyasztás (pamut 40 °C)60 lVízfogyasztás (pamut 90/95 °C)87 lVízfogyasztás (gyapjú 30 °C)45 lVízfogyasztás51 lEnergia felhasználás - normál program0.595 kWhEnergy consumption per 100 cycles59 kWhVezérlésKijelzőLED kijelzőEgyszerű kezelőfelületIgenStart gombIndítás/szünetProgramo kProgramok száma16ProgramokGy apjú/kézi mosás program
Vegyes műszálas program
PamutSpeciális programokEco 40–60
Daily wash
20 perces gyorsprogram
Pets
Ing program
ExtraHygiene program
Tollpehely program
PowerWash 59' program
BabaruhaExtra mosóprogramokÖblítés/lágyít ás
Dobtisztító program
Spin/drainFunkciókMosási módokTimeCare időtakarékos mosási mód
NormalCare mosási módTovábbi funkciókEnd of washing setting
Szivattyú stop
Rövidítő program
Szünet
Személyes beállítások elmentése
Laundry adding
Gyors program
High water level
Hőmérséklet szabályozás
Szivattyú stop
Vasaláskönnyítés
ElőmosásSteam functionIgenTermékjellemző < p>SteamTech gőzprogramIgen, fűtőszál az üstbenSpeciális ajtóIgenHangszigetelés Védelem nélkülHangjelzésSoftSou nd hangjelzésAz összes program személyre szabhatóIgenÉrzékelők < /p>Vízszint szabályozás
Temperature sensor
Töltet érzékelő
Hab érzékelőHidegvizes mosásGombAdagoló edény3 részes adagolóedényBiztonságTúlfoly s elleni védelemIgenGyerekzár IgenTápfeszültség220 -240 VCsatlakoztatási teljesítmény1900 WEuropeanQualityEU-s gyártmányA Gorenje mosógépeket Európában tervezte, fejlesztette és gyártotta a legújabb technológiai trendeknek megfelelően, úttörő szakemberekből álló csapatunk. Minden készüléket gondosan gyártanak, hogy a lehető legjobban megfeleljen az igényeidnek. A baktériumok akár 99,9 %-át eltávolítja a ruhákbólExtraHygiene gőzmosó program gőzzel és magas hőmérsékletű mosással eltávolítja a baktériumok és kórokozók 99,9% -át. A ruhák tökéletesen tiszták lesznek, ugyanakkor a mosógép is hosszabb ideig tiszta lesz, mikrobiális bevonatok és a kapcsolódó kellemetlen szagok nélkül.
Így is ismerheti: WNEI 14 BS, WNEI 14BS, WNEI14 BS
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.