

GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Terítékek száma | 13 |
Energia | |
| Energiafelhasználás 100 ciklus alatt | 94 kWh |
| Vízfogyasztás | 12 liter |
| Eco program időtartama | 195 perc |
Programok | |
| Programok száma | 3 |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 148 391 Ft
További Sharp termékek: Sharp Mosogatógép
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Terítékek száma | 13 |
Energia | |
| Energiafelhasználás 100 ciklus alatt | 94 kWh |
| Vízfogyasztás | 12 liter |
| Eco program időtartama | 195 perc |
Programok | |
| Programok száma | 3 |
| Automata program | Nincs |
| Rövid program | Van |
| Intenziv program | Van |
| Aquastop | Van |
| Aqua Control | Van |
| Késleltetett indítás | Van |
Méretek | |
| Szélesség | 59.8 cm |
| Magasság | 85 cm |
| Mélység | 59.8 cm |
További tulajdonságok | |
| Kijelző | Van |
| Maradékidő kijelzés | Van |
| Zajszint | 47 dB |
| Levegőben terjedő akusztikus zajkibocsátás osztály | C |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.