


Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
| Kialakítás | Beépíthető |
| Terítékek száma | 9 |
Energia | |
| Energiaosztály (A-G) | Termékinformációs adatlap |
| Energiafelhasználás 100 ciklus alatt | 70 kWh |
| Vízfogyasztás | 9.9 liter |
| Eco program időtartama | 220 perc |
Programok |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 199 999 Ft
További Samsung termékek: Samsung Mosogatógép
| Kialakítás | Beépíthető |
| Terítékek száma | 9 |
Energia | |
| Energiaosztály (A-G) | Termékinformációs adatlap |
| Energiafelhasználás 100 ciklus alatt | 70 kWh |
| Vízfogyasztás | 9.9 liter |
| Eco program időtartama | 220 perc |
Programok | |
| Programok száma | 6 |
| Automata program | Van |
| Rövid program | Van |
| Intenziv program | Van |
| Aquastop | Van |
| Aqua Control | Nincs |
| Késleltetett indítás | Van |
Méretek | |
| Szélesség | 45 cm |
| Magasság | 81.5 cm |
| Mélység | 55 cm |
További tulajdonságok | |
| Kijelző | Van |
| Maradékidő kijelzés | Van |
| Zajszint | 44 dB |
| Levegőben terjedő akusztikus zajkibocsátás osztály | B |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.