| Típus | LED monitor |
| Panel típusa | VA |
| Gaming monitor | |
| Hordozható monitor | |
| Ívelt kijelző | |
| Görbület | 1000R |
| 3D monitor | |
| Érintőképernyő | |
| Képátló | 27 inch |
| Képarány | 16:9 |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 121 076 Ft
További Samsung termékek: Samsung Monitor
Optimális ív. Teljes elmélyülés.
Élénk jelenetek vesznek körül. A mindent átfogó 1000R kijelző kitölti a perifériás látásodnak minden részét, és közvetlenül a karaktered cipőjébe repít. Tapasztald meg a játék minden eddiginél izgalmasabb szintjét!
Elképesztő WQHD
A játék világa most élethűbb, mint valaha. A Full HD képpontsűrűségének 1,7-szerese, a WQHD felbontás hihetetlenül részletes, tűéles képeket kínál. Tapasztald meg a teljesebb nézetet, nagyobb teret engedve az izgalmaknak!
144Hz képernyő frissítési ráta
Győzz le minden ellenséget, akár száguldoló sebességgel is! A 144Hz képernyő frissítési ráta minimalizálja a csúszást és a képek elmosódását az izgalmas játékélményért és gördülékeny akcióért.
1 ms válaszidő
Minden mozdulat számít az 1 ms-os válaszidővel. Vesd rá magad az ellenségre azonnal, ahogy meglátod őket és maradj a toppon precíz egérmozgásokkal! A képernyőn belüli teljesítményed legyen olyan gyors, mint a valós reflexeid!
AMD FreeSync Premium
Zökkenőmentes játékmenet. Az AMD FreeSync Premium adaptív szinkronizációs technológiával rendelkezik, amely csökkenti a kép szakadását, akadozását és a bemeneti késést. Az alacsony képkocka-kompenzáció biztosítja, hogy minden jelenet zökkenőmentesen legyen.
Igazán valósághű HDR
Bámulatos grafika HDR10-zel. Az árnyalatok kaleidoszkópja minden eddiginél élénkebben hívja életre a játékjeleneteket. Fedezd fel az árnyékokban rejlő titkokat, mély sötét feketékkel, ragyogó fehérekkel és kiemelkedően részletes felbontással!
| Típus | LED monitor |
| Panel típusa | VA |
| Gaming monitor | |
| Hordozható monitor | |
| Ívelt kijelző | |
| Görbület | 1000R |
| 3D monitor | |
| Érintőképernyő | |
| Képátló | 27 inch |
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 2560 x 1440 |
| Válaszidő | 1 ms |
| Fényerő | 250 cd/m2 |
| Statikus kontraszt | 2500:1 |
| Betekintési szög | 178 ° |
| Képfrissítési frekvencia | 144 Hz |
| Tuner | |
| DVB-T tuner | |
| DVB-C tuner | |
| Hang | |
| Hangszóró | |
| Kommunikációs csatornák | |
| Csatlakozók | HDMI DisplayPort Fejhallgató |
| Méretek és fogyasztás | |
| Szélesség (talppal) | 61.6 cm |
| Magasság (talppal) | 47.7 cm |
| Mélység (talppal) | 27.2 cm |
| Tömeg (talppal) | 4.5 kg |
| Energiaosztály - SDR (A-G) | F |
| Fogyasztás | 25 W |
| További tulajdonságok | |
| AMD FreeSync támogatás | |
| Nvidia G-Sync támogatás | |
| Beépített webkamera | |
| Beépített mikrofon | |
| Állítható magasság | |
| Dönthető | |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.