

| Típus | LED monitor |
| Gaming monitor | Nem |
| Hordozható monitor | Nem |
| Ívelt kijelző | Nem |
| 3D monitor | Nem |
| Érintőképernyő | Nem |
| Képátló | 19 inch |
| Képarány | 16:9 |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 307 900 Ft
További Philips termékek: Philips Monitor
| Típus | LED monitor |
| Gaming monitor | Nem |
| Hordozható monitor | Nem |
| Ívelt kijelző | Nem |
| 3D monitor | Nem |
| Érintőképernyő | Nem |
| Képátló | 19 inch |
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 1366 x 768 |
| Fényerő | 200 cd/m2 |
Tuner | |
| DVB-T tuner | Van |
| DVB-C tuner | Van |
Hang | |
| Hangszóró | Van |
| Hangszóró teljesítménye | 2 x 2.5 W |
Kommunikációs csatornák | |
| Csatlakozók | HDMI USB Fejhallgató |
Méretek és fogyasztás | |
| Szélesség (talppal) | 46.9 cm |
| Tömeg (talppal) | 3.5 kg |
| Energiaosztály - SDR (A-G) | E |
| Fogyasztás | 14 W |
További tulajdonságok | |
| AMD FreeSync támogatás | Nincs |
| Nvidia G-Sync támogatás | Nincs |
| Beépített webkamera | Nincs |
| Beépített mikrofon | Nincs |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.