

Bankmentes, 0%THM részletre, 100% online, 8 perces bírálat!

Bank- és kamatmentes (0%THM) részletre, 100% online, 7 perc!
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2 GHz |
| RAM mérete | 3 GB |
| Tárhely mérete | 64 GB |
| Tárhely bővíthető | |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 57 990 Ft
További Xiaomi termékek: Xiaomi Mobiltelefon
Dupla 50MP AI kamera.
5MP szelfi kamera.
Magával ragadó fotók minden alkalommal.
Kiváló 50MP fő kamera.
Tiszta képek még túlexponált vagy rosszul megvilágított területeken is.
Helio G85.
Gyorsabb, mint valaha.
A nagy teljesítményű MediaTek Helio G85 okta-core processzor kiegyensúlyozottabb teljesítményt nyújt és felülmúlja elődjeit, míg a Mali-G52 GPU zökkenőmentes játékmenetet biztosít
Memóriabővítés.
Nagyobb folyékonyság.
Legfeljebb 5 GB szabad ROM-területet használva, a 6 GB RAM akár 11 GB*-ra is bővíthető a maximális gördülékenység érdekében.
Akár 11 GB
Memória bővítés
*A memóriabővítés csak akkor érhető el, ha elegendő hely van a készüléken. A RAM-kapacitás bővítése modellenként eltérő. A memóriabővítési funkciót a felhasználónak kell engedélyeznie.
Akár 1 TB
bővíthető tárhely.
A nagyobb kapacitás kielégíti a növekvő igényeket.
A Redmi 12C akár 128 GB tárhelyet is kínál, és egy microSD-kártya használatával ezt akár 1 TB-tal is bővítheted - ez elegendő az összes kedvenc videó, fénykép, zene és játék tárolására.
Nagy 6,71" HD+ kijelző.
Lenyűgöző látványélmény.
A Redmi 12C nagy, 6,71 hüvelykes HD+ kijelzővel rendelkezik. Ez egy ritka kombináció ebben az árkategóriában! Akár játszol, akár böngészel a weben, a nagyobb képernyő lenyűgözőbb és magával ragadóbb látványt nyújt.
Olvasó üzemmód.
A képernyő fénye lágyabbá teszi a szemet.
Az olvasási üzemmód aktiválása jelentősen csökkenti a kék fényt, így gondoskodik szeme állapotáról.
Hosszú élettartamú 5000mAh akkumulátor.
Energia a napra.
A hatalmas 5000mAh-s akkumulátor és a mellékelt 10W-os töltő kiküszöböli az akkumulátor lemerülésének problémáját.
Stílusos kialakítás.
Minden oldalról elegáns.
A stílusos és jellegzetes texturált kialakítás jobb csúszásmentes fogást biztosít, míg az egytestű, ívelt hátlapú tok kényelmesebbé teszi a készülék tartását. Az ujjlenyomat-érzékelőt kifejezetten úgy terveztük, hogy a kameraszigetben legyen elrejtve. Többféle színben kapható, hogy illeszkedjen a stílusodhoz.
Ujjlenyomat
+ AI arcfeloldás.
A jobb védelem érdekében
Válaszd ki a Neked legmegfelelőbb feloldási módszert, és élvezd a megbízható és azonnali biztonságot.
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2 GHz |
| RAM mérete | 3 GB |
| Tárhely mérete | 64 GB |
| Tárhely bővíthető | |
| Memóriakártya típusa | microSD |
| Szoftver | |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző | |
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.71" |
| Kijelző felbontása | 1650 x 720 pixel |
| Kijelző technológia | IPS |
| Kijelző típusa | Kapacitív IPS |
| Képfrissítési frekvencia | 60 Hz |
| Betekintésgátló kijelző | |
| Egyéb kijelző tulajdonságok | 16 millió színárnyalat |
| Kamera | |
| Előlapi kamera | |
| Hátlapi kamera | |
| Hőkamera | |
| Éjjellátó kamera | |
| Hátlapi kamerák száma | 2 |
| Autofókusz | |
| Beépített vaku | |
| Retina szkenner | |
| LiDAR szkenner | |
| ToF szenzor | |
| Videofelvétel | |
| Maximális video felbontás | 1920 x 1080 @ 30 fps |
| Előlapi kamera | |
| Előlapi kamera felbontása | 5 MPx |
| Első hátlapi kamera | |
| Első hátlapi kamera felbontása | 50 MPx |
| Második hátlapi kamera | |
| Második hátlapi kamera felbontása | 0.3 MPx |
| Multimédia | |
| MP3 lejátszó | |
| FM rádió | |
| Video lejátszás | |
| Internet böngésző | |
| Játék | |
| Adatátvitel | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi Direct | |
| AirDrop | |
| NFC támogatás | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth verziószám | 5.1 |
| Infraport | |
| Csatlakozók | microUSB 3.5 Jack fülhallgató kimenet |
| Hálózati kapcsolatok | GSM GPRS kapcsolat EDGE kapcsolat UMTS (3G) WCDMA HSDPA HSUPA LTE támogatás (4G) |
| Navigáció | GPS GLONASS Beidou (BDS) Galileo |
| Szenzorok | Ujjlenyomat-olvasó Gyorsulásmérő |
| Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 5000 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 10 W |
| Vezeték nélküli töltés | |
| Üzenetküldés | |
| MMS | |
| Méretek | |
| Hosszúság | 168.8 mm |
| Szélesség | 76.4 mm |
| Vastagság | 8.8 mm |
| Tömeg | 192 g |
| Funkciók | |
| Dual SIM | |
| Cseppálló | |
| Vízálló | |
| Porálló | |
| Ütésálló | |
| Beépített projektor | |
| Diktafon | |
| Naptár | |
| Ébresztő | |
| Számológép | |
| Kihangosítás | |
| További tulajdonságok | |
| Xiaomi mobiltelefonok | Xiaomi Redmi 12C |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.