| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 3 GHz |
| RAM mérete | 8 GB |
| Tárhely mérete | 128 GB |
| Tárhely bővíthető | |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 87 490 Ft
További Xiaomi termékek: Xiaomi Mobiltelefon
Cinemagic
Az életed mozifilm-szerű pillanataiból varázsolj Cinemagic élményt! Ez a készülék az elképesztő fényképezéstől kezdve, a vibráló vizuális megjelenítésen keresztül a stúdió minőségű videózásig mindenből moziélményt varázsol - tökéletes azoknak a történéseknek a megosztásához és megéléséhez, melyek fontosak neked.
HOZD LÉTRE A CINEMAGIC-ET!
A fejlett MI (mesterséges intelligencia) algoritmusnak és a professzionális minőségű kameráknak köszönhetően lenyűgöző speciális effektek és kreatív lehetőségek állnak a rendelkezésedre.
108MP-es professzionális kamera
A figyelemre méltó hardver erő és a professzionális algoritmusos finomhangolás lenyűgöző képfelbontást és megjelenést biztosít, akár világos, akár sötét környezetben.
5000mAh-ás akkumulátor + 67W-os turbótöltés
100%-os töltés mindössze 36 perc alatt
Élvezd a második generációs nano szilícium-oxid anódanyagot, amelynek lítiumion-tárolási kapacitása tízszerese a hagyományos grafit anódanyagénak, jelentősen javítva az akkumulátor kapacitását és töltési sebességét.-10°C töltés támogatott*
*A végleges felhasználói felület változhat.
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 3 GHz |
| RAM mérete | 8 GB |
| Tárhely mérete | 128 GB |
| Tárhely bővíthető | |
| Szoftver | |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző | |
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.67" |
| Kijelző felbontása | 2400 x 1080 pixel |
| Kijelző technológia | OLED |
| Kijelző típusa | Kapacitív AMOLED |
| Képfrissítési frekvencia | 120 Hz |
| Betekintésgátló kijelző | |
| Egyéb kijelző tulajdonságok | 1 milliárd színárnyalat |
| Kamera | |
| Előlapi kamera | |
| Hátlapi kamera | |
| Hőkamera | |
| Éjjellátó kamera | |
| Hátlapi kamerák száma | 3 |
| Autofókusz | |
| Beépített vaku | |
| Retina szkenner | |
| LiDAR szkenner | |
| ToF szenzor | |
| Videofelvétel | |
| Maximális video felbontás | 3840 x 2160 @ 30 fps |
| Előlapi kamera | |
| Előlapi kamera felbontása | 16 MPx |
| Előlapi kamera rekeszértéke | f/2.5 |
| Első hátlapi kamera | |
| Első hátlapi kamera felbontása | 108 MPx |
| Első hátlapi kamera rekeszértéke | f/1.8 |
| Első hátlapi kamera gyújtótávolsága | 26 mm |
| Második hátlapi kamera | |
| Második hátlapi kamera felbontása | 8 MPx |
| Második hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.2 |
| Harmadik hátlapi kamera | |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása | 5 MPx |
| Harmadik hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.4 |
| Harmadik hátlapi kamera gyújtótávolsága | 50 mm |
| Multimédia | |
| MP3 lejátszó | |
| FM rádió | |
| Video lejátszás | |
| Internet böngésző | |
| Játék | |
| Adatátvitel | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi Direct | |
| AirDrop | |
| NFC támogatás | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth verziószám | 5.2 |
| Infraport | |
| Csatlakozók | USB Type-C |
| Hálózati kapcsolatok | GSM GPRS kapcsolat EDGE kapcsolat UMTS (3G) WCDMA HSDPA HSUPA LTE támogatás (4G) 5G támogatás |
| Navigáció | GPS GLONASS Beidou (BDS) Galileo |
| Szenzorok | Ujjlenyomat-olvasó Gyorsulásmérő Giroszkóp Közelségérzékelő Iránytű |
| Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 5000 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 67 W |
| Vezeték nélküli töltés | |
| Üzenetküldés | |
| MMS | |
| Méretek | |
| Hosszúság | 164.1 mm |
| Szélesség | 76.9 mm |
| Vastagság | 8.8 mm |
| Tömeg | 203 g |
| Funkciók | |
| Dual SIM | |
| Cseppálló | |
| Vízálló | |
| Porálló | |
| Ütésálló | |
| Beépített projektor | |
| Diktafon | |
| Naptár | |
| Ébresztő | |
| Számológép | |
| Kihangosítás | |
| További tulajdonságok | |
| Xiaomi mobiltelefonok | Xiaomi 11T |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.