| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.4 GHz |
| RAM mérete | 4 GB |
| Tárhely mérete | 128 GB |
| Tárhely bővíthető | |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 64 900 Ft
Édesanyámnak vásároltam, aki a gombns telefont használt elótte. Hamar megtanulta kezelni/bár féltem tőle/
Nagy kijelző, jól látható. Ár érték tökéletes.
Nincs.
További Samsung termékek: Samsung Mobiltelefon
Merülj el a végtelen lehetőségek világában a Samsung Galaxy A05s készülékkel
Fejleszd a közösségi médiában való jártasságodat a Galaxy A05s-sel. A nagyméretű, 6,7 hüvelykes FHD+ kijelző a korlátlan multimédiás élmények világába invitál Téged. A remek kivitelezés mellett a nagy teljesítményű Snapdragon 680 processzorral karöltve zökkenőmentes játékélményt nyújt. A hosszú élettartamú akkumulátorral kombinálva minden egyes kalandhoz elegendő energiád lesz majd. Az 50 megapixeles főobjektívvel rendelkező fejlett kamerarendszerrel fotógalériád a kiváló minőségű emlékek kincsestárává válik. Azok számára pedig, akik nem engednek vezetékes fejhallgatóikból, a Samsung Galaxy A05s-t egy 3,5 mm-es csatlakozóval is felszerelték.
Időtlen elegancia
Ragadd meg ezt a finom kialakítású, lekerekített élekkel és bámulatos képernyővel ellátott készüléket a magával ragadó játék- vagy audiovizuális élményért. Bemutatjuk a Galaxy A05s-t - egy prémium kategóriás telefont, amely tökéletesen ötvözi a teljesítményt és a megbízhatóságot egy lenyűgöző kialakítású külsővel. Egy stílusos kiegészítőt kapsz így kézhez végtelen számú intelligens funkcióval.
A Galaxy A05s gazdag fényképészeti funkciókkal rendelkezik
A családi ünnepségektől a közös nyaralásokon át a felejthetetlen szelfikig. Örökítsd meg életedet és a körülötted lévő embereket egy korszerű lencserendszerrel, amely kiemeli pillanataidat, és hozzáadja őket a privát virtuális fényképalbumodhoz. A Samsung Galaxy A05s fő kamerája 50 megapixeles felbontással rendelkezik, amely hitelesen rögzíti a városi építészet csodáit séta közben, vagy a természet szépségét túrázás közben. Merülj mélyebbre a 2Mpx-es makro objektívvel, amely minden felvételnek valósághű színtónust, részletgazdagságot és szokatlan élességű dimenziót biztosít. A szelfik szerelmesei örülni fognak a 13Mpx-es előlapi kamerának, amelynek minőségi képei biztosan feltűnést keltenek majd a közösségi oldalakon.
Tökéletesen keretezett emlékek
A Samsung Galaxy A05s fejlett kamerái megörökítik az értékes pillanatokat, így bármikor újraélheted őket, vagy megoszthatod a világgal a közösségi médiában. A pillanat varázsának megörökítésével olyan emlékeket hozhatsz létre, amelyek egy életre szólnak.
Főszerepben a Snapdragon 680
A stabil és zökkenőmentes működést a csúcskategóriás Snapdragon 680 nyolcmagos processzor biztosítja 4 GB RAM-mal és tágas, 128 GB belső tárolóval kombinálva. Kedvenc alkalmazásaid óramű pontossággal futnak majd, még a legigényesebb játékok esetében is. Ráadásul a nagykapacitású akkumulátort mesterséges intelligencia algoritmusokkal hangolták, így biztosítva a folyamatos szórakozást, akár otthon, akár útközben. A Samsung Galaxy A05s az egyedi belépőjegyed lesz a szórakozás világába.
A Galaxy A05s-sel sikeres napot tudhatsz magad mögött
A maratoni szórakozást egy robusztus, 5000 mAh-s akkumulátor biztosítja, amely megnyitja kikapcsolódásod előtt a végtelen kapuit. Legyen szó akár filmnézésről útközben, éjszakába nyúló intenzív játékról vagy élményeid megosztásáról barátaiddal, ez az energiaforrás biztosítja, hogy soha ne unatkozz Samsung Galaxy A05s készülékeddel. Ráadásul a szupergyors 25 W-os töltésnek köszönhetően a lemerült telefonod pillanatok alatt újra életre kel.
Illetékteleneknek belépni tilos
Ismerd meg saját digitális őrödet és ne vacakolj többé PIN-kódokkal vagy hosszadalmas zárási sémákkal. A praktikus oldalsó ujjlenyomat-olvasóval a Samsung Galaxy A05s egy pillanat alatt feloldható. Csak tedd rá az ujjad, és voilá. Személyes fiókodban minden titkod biztonságban lesz a hívatlan vendégek és a kíváncsi szemek elől.
Maradj hű a klasszikusokhoz
Nem rajongsz a vezeték nélküli fejhallgatókért? Megértjük. A Samsung Galaxy A05s megbízható 3,5 mm-es audio bemenetet kínál, amely zökkenőmentesen juttatja el kedvenc zeneszámaidat és podcastjaidat egyenesen a füledbe. Ne aggódj a töltés vagy a jelhibák miatt - csak csatlakoztasd a fejhallgató kábelét, és hagyd, hogy kedvenc zenéd magával ragadjon.
A Samsung A05s a Galaxy család szerves része
Samsung készülékekkel az élet jelentősen könnyebb! Csatlakoztasd Samsung A05s okostelefonodat Galaxy Buds vagy Galaxy Watch készülékedhez a SmartThings alkalmazáson keresztül, és rögzítsd rendszeres edzéseid során elért eredményeidet. Tetszeni fog a háztartási gépekkel való gondtalan együttműködés is, például amikor a mosógéped értesítéseken keresztül tudatja, ha elkészült a mosás. Irányítsd távolról az eszközeidet, használd ki a bennük rejlő lehetőségeket, és könnyítsd meg az életedet. A Galaxy ökoszisztéma minden eszközt játszva összeköt– az okostelefonoktól kezdve a konyhai berendezéseken át egészen a porszívóig.
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.4 GHz |
| RAM mérete | 4 GB |
| Tárhely mérete | 128 GB |
| Tárhely bővíthető | |
| Memóriakártya típusa | microSD |
| Szoftver | |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző | |
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.7" |
| Kijelző felbontása | 2400 x 1080 pixel |
| Kijelző technológia | PLS |
| Kijelző típusa | Kapacitív PLS |
| Képfrissítési frekvencia | 90 Hz |
| Betekintésgátló kijelző | |
| Egyéb kijelző tulajdonságok | 16 millió színárnyalat |
| Kamera | |
| Előlapi kamera | |
| Hátlapi kamera | |
| Hőkamera | |
| Éjjellátó kamera | |
| Hátlapi kamerák száma | 3 |
| Autofókusz | |
| Beépített vaku | |
| Retina szkenner | |
| LiDAR szkenner | |
| ToF szenzor | |
| Videofelvétel | |
| Maximális video felbontás | 1920 x 1080 @ 60 fps |
| Előlapi kamera | |
| Előlapi kamera felbontása | 13 MPx |
| Előlapi kamera rekeszértéke | f/2.0 |
| Első hátlapi kamera | |
| Első hátlapi kamera felbontása | 50 MPx |
| Első hátlapi kamera rekeszértéke | f/1.8 |
| Második hátlapi kamera | |
| Második hátlapi kamera felbontása | 2 MPx |
| Második hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.4 |
| Harmadik hátlapi kamera | |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása | 2 MPx |
| Harmadik hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.4 |
| Multimédia | |
| MP3 lejátszó | |
| Video lejátszás | |
| Internet böngésző | |
| Játék | |
| Adatátvitel | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi Direct | |
| AirDrop | |
| NFC támogatás | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth verziószám | 5.1 |
| Infraport | |
| Csatlakozók | USB Type-C 3.5 Jack fülhallgató kimenet |
| Hálózati kapcsolatok | GSM GPRS kapcsolat EDGE kapcsolat UMTS (3G) WCDMA HSDPA HSUPA LTE támogatás (4G) |
| Navigáció | GPS GLONASS Beidou (BDS) Galileo QZSS |
| Szenzorok | Ujjlenyomat-olvasó Gyorsulásmérő Közelségérzékelő |
| Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 5000 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 25 W |
| Vezeték nélküli töltés | |
| Üzenetküldés | |
| MMS | |
| Méretek | |
| Hosszúság | 168 mm |
| Szélesség | 77.8 mm |
| Vastagság | 8.8 mm |
| Tömeg | 194 g |
| Funkciók | |
| Dual SIM | |
| Cseppálló | |
| Vízálló | |
| Porálló | |
| Ütésálló | |
| Beépített projektor | |
| Diktafon | |
| Naptár | |
| Ébresztő | |
| Számológép | |
| Kihangosítás | |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.