| Típus | Klasszikus |
| Kialakítás | Klasszikus |
| SIM kártya típusa | micro-SIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Tárhely bővíthető | |
| Memóriakártya típusa | microSD (max. 32 GB) |
| Szoftver | |
| Operációs rendszer | Series 30 |
| Kijelző | |
| Kijelzők száma | 1 |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 14 990 Ft
További Nokia termékek: Nokia Mobiltelefon
A mobiltelefonok legendája, a Nokia 3310-es újra teljes pompájában tündököl. A 2017-es évre átdolgozott ikonikus sziluettet az ezredforduló elején értékesített elődjétől örökölte. Ez az alap mobiltelefon gyönyörűen lekerekített alakú, és a mai napig szinte hihetetlen 31 napig bírja készenléti üzemmódban. És ne aggódj, nem fog hiányozni a klasszikus Nokia csengőhang és az ismerős Snake játék sem.
A Nokia 3310 mobiltelefon színes kijelzővel rendelkezik
A Nokia 3310 16 MB kijelzője számos fejlesztést kapott a 17 éves elődjéhez képest. A képátlója 2,4"-ra nőtt, és a modern kornak megfelelően színes lett. Ezenkívül a védőüveg nagyon jó olvashatóságot biztosít közvetlen napfényben is. A felhasználók vadonatúj felhasználói felületre és az eredeti telefonra utaló Nokia Series 30 operációs rendszerre számíthatnak.Elődjéhez hasonlóan hardveres gombokkal, például a megerősítéssel ellátott iránybillentyűvel vezérelhető.
A 2Mpx kamera alkalmas egyszerű fényképezésre
A Nokia 3310 16 MB az ideális mobiltelefon alkalmi fotózásokhoz. A kamera felbontása 2Mpx, és a fényképek gyönyörűen kiemelkednek a színes kijelzőn. A kamera képes kezelni a gyenge fényviszonyokat is, például a szürkületet vagy a sötétséget. Ilyen esetekben segít egy diódás vakuval.
A Nokia 3310 hosszú akkumulátor-üzemidővel kápráztat el
Ha eddig nem merted elhagyni a házat töltő nélkül, a Nokia 3310 készülékkel most ezt is megteheted. Tökéletes akkumulátor-üzemidővel büszkélkedhet. Még 22 órányi telefonálási időt és akár 31 napot is kibír készenléti állapotban. Ezen a téren a Nokia 3310-et ma már egyetlen okostelefon sem tudja felülmúlni. Ha tehát egy egyszerű vezérlésű telefont keresel, amelyet nemkell minden nap tölteni, akkor a Nokia 3310 16 MB biztosan tetszeni fog.
A kígyó visszatért!
Emlékszel még a legendás Snake-re, és azon tűnődsz, hogy vajon játszhatsz-e még ilyet valaha? A Nokia 3310 készülékkel lehetőséged van erre is. A kígyó visszatért egy kis újítással, amely még szórakoztatóbbá teszi, mint évekkel ezelőtt. A Nokia 3310 színes kijelzőjén még jobban szórakozhatsz, így hamarosan túlszárnyalhatod eddigi legmagasabb pontszámodat.
| Típus | Klasszikus |
| Kialakítás | Klasszikus |
| SIM kártya típusa | micro-SIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Tárhely bővíthető | |
| Memóriakártya típusa | microSD (max. 32 GB) |
| Szoftver | |
| Operációs rendszer | Series 30 |
| Kijelző | |
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 2.4" |
| Kijelző felbontása | 240 x 320 pixel |
| Kijelző technológia | TFT |
| Kijelző típusa | TFT |
| Képfrissítési frekvencia | 60 Hz |
| Betekintésgátló kijelző | |
| Kamera | |
| Előlapi kamera | |
| Hátlapi kamera | |
| Hőkamera | |
| Éjjellátó kamera | |
| Hátlapi kamerák száma | 1 |
| Autofókusz | |
| Beépített vaku | |
| Retina szkenner | |
| LiDAR szkenner | |
| ToF szenzor | |
| Videofelvétel | |
| Első hátlapi kamera | |
| Első hátlapi kamera felbontása | 2 MPx |
| Multimédia | |
| MP3 lejátszó | |
| FM rádió | |
| Internet böngésző | |
| Játék | |
| Adatátvitel | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi Direct | |
| AirDrop | |
| NFC támogatás | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth verziószám | 3.0 |
| Infraport | |
| Csatlakozók | microUSB 3.5 Jack fülhallgató kimenet |
| Hálózati kapcsolatok | GSM GPRS kapcsolat EDGE kapcsolat |
| Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Akkumulátor kapacitás | 1200 mAh |
| Vezeték nélküli töltés | |
| Üzenetküldés | |
| MMS | |
| Méretek | |
| Hosszúság | 115.6 mm |
| Szélesség | 51 mm |
| Vastagság | 12.8 mm |
| Tömeg | 88 g |
| Funkciók | |
| Dual SIM | |
| Cseppálló | |
| Vízálló | |
| Porálló | |
| Ütésálló | |
| Beépített projektor | |
| Naptár | |
| Ébresztő | |
| Számológép | |
| Kihangosítás | |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.