
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM és eSIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.63 GHz |
| RAM mérete | 12 GB |
| Tárhely mérete | 512 GB |
| Tárhely bővíthető | |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 254 290 Ft
További Motorola termékek: Motorola Mobiltelefon
Prémium okostelefont szeretnél az ikonikus Motorola logóval? Akkor az EDGE 50 Pro ideális készülék lesz számodra. Minden szempontból extrém felszereltséggel rendelkezik, és különösen az exkluzív 144 Hz-es OLED-panel jelent hatalmas vonzerőt. Az 5G csatlakozási támogatásnak köszönhetően érezhetően gyorsabb adatátviteli sebességet és nagyobb kapcsolati stabilitást élvezhetsz. A nagy teljesítményű, 8 magos Snapdragon 7 Gen 3 processzorral az EDGE 50 Pro-n minden villámgyorsan fog futni, amelyet az Android 14 tiszta verziója még magasabb szintre emel.
Nagyobb, fényesebb, gyorsabb
Amikor kézbe veszed a Motorola EDGE 50 Pro-t, azonnal le fog nyűgözni a 144 Hz-es, vékony keretű, prémium minőségű P-OLED kijelző. Így kedvenc tévéműsoraid és filmjeid teljes pompájukban élvezheted. A képernyő képátlója 6,7 hüvelyk, felbontása pedig 2712 × 1220 pixel. A kivételes megjelenítési finomságokat az akár 2000 nites nagy fényerő, illetve a DCI-P3 vagy HDR10+ támogatás emeli ki.
Motorola EDGE 50 Pro periszkópos kamerával
Ha szeretsz pillanatképeket készíteni az életedről, a Motorola EDGE 50 Pro biztosan le fog nyűgözni. Az eredeti kialakítás mellett jelentősen továbbfejlesztett fotórendszerrel rendelkezik. A gyártó nagyban támaszkodik az 50Mpx-es főérzékelőre, amely optikai stabilizátorral és f/1.4-es objektív rekeszértékkel egészül ki. Emellett egy 13 megapixeles, széles látószögű kamera is rendelkezésre áll f/2.2 rekeszértékkel, valamint makrófelvételek készítésének támogatásával. A hab a tortán a 10Mpx-es érzékelő 3x optikai- és 50x digitális zoommal, miközben a képek minőségét a mesterséges intelligencia tovább javítja.
A Motorola EDGE 50 Pro 50 megapixeles elülső kamerára támaszkodik
A nagyobb fényérzékenység feldobja a szelfiket a nap bármely szakában és éjszaka is. A Motorola EDGE 50 Pro fényereje és képminősége automatikusan javul gyenge fényviszonyok mellett, így a tökéletes felvételeket előnézetben is megtekintheted.
Extra adag energia
A Motorola EDGE 50 Pro teljesítményéről a Snapdragon 8s Gen 3 processzor gondoskodik, amelyet 12 GB RAM egészít ki. A Motorola EDGE 50 Pro nagyvonalú 512 GB belső tárhelyet kínál. További memóriakártya azonban nem támogatott.
Motorola EDGE 50 Pro gyorstöltéssel
A Motorola EDGE 50 Pro készülékkel soha nem fogsz unatkozni. A 4500 mAh-s akkumulátornak köszönhetően egy egész napot kibír. Emellett támogatja a 125 W-os vezetékes TurboPower töltést és az 50 W-os vezeték nélküli töltést is. Sőt, még 10 W-os fordított töltéssel is büszkélkedik, így minden tekintetben komplex készülék lehet a kezedben.
A legújabb tiszta Android
A Motorola EDGE 50 Pro a Google által tervezett Androidot használja. Nincsenek duplikált alkalmazások vagy egyéb megjelenésbeni módosítások. Egy olyan rendszer vár rád, amely mindig, minden körülmények között kiválóan gyors lesz.
A Motorola EDGE 50 Pro támogatja az 5G hálózatokat
Az extra erős Snapdragon 7 Gen 3 chip 5G modemet is tartalmaz. A Motorola EDGE 50 Pro készülékkel olyan technológiai újításhoz juthatsz hozzá, amely izgalmas lehetőségeket ígér a mobil internetkapcsolat terén.
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM és eSIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.63 GHz |
| RAM mérete | 12 GB |
| Tárhely mérete | 512 GB |
| Tárhely bővíthető | |
| Szoftver | |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző | |
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.7" |
| Kijelző felbontása | 2712 x 1220 pixel |
| Kijelző technológia | OLED |
| Kijelző típusa | Kapacitív P-OLED |
| Képfrissítési frekvencia | 144 Hz |
| Betekintésgátló kijelző | |
| Egyéb kijelző tulajdonságok |
|
| Kamera | |
| Előlapi kamera | |
| Hátlapi kamera | |
| Hőkamera | |
| Éjjellátó kamera | |
| Hátlapi kamerák száma | 3 |
| Autofókusz | |
| Beépített vaku | |
| Retina szkenner | |
| LiDAR szkenner | |
| ToF szenzor | |
| Videofelvétel | |
| Maximális video felbontás | 3840 x 2160 @ 30 fps |
| Előlapi kamera | |
| Előlapi kamera felbontása | 50 MPx |
| Előlapi kamera rekeszértéke | f/1.9 |
| Előlapi kamera gyújtótávolsága | 21 mm |
| Első hátlapi kamera | |
| Első hátlapi kamera felbontása | 50 MPx |
| Első hátlapi kamera rekeszértéke | f/1.4 |
| Első hátlapi kamera gyújtótávolsága | 25 mm |
| Második hátlapi kamera | |
| Második hátlapi kamera felbontása | 10 MPx |
| Második hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.0 |
| Második hátlapi kamera gyújtótávolsága | 67 mm |
| Harmadik hátlapi kamera | |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása | 13 MPx |
| Harmadik hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.2 |
| Multimédia | |
| MP3 lejátszó | |
| FM rádió | |
| Video lejátszás | |
| Internet böngésző | |
| Játék | |
| Adatátvitel | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi Direct | |
| AirDrop | |
| NFC támogatás | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth verziószám | 5.4 |
| Infraport | |
| Csatlakozók | USB Type-C |
| Hálózati kapcsolatok | GSM GPRS kapcsolat EDGE kapcsolat UMTS (3G) WCDMA HSDPA HSUPA LTE támogatás (4G) 5G támogatás |
| Navigáció | GPS GLONASS Beidou (BDS) Galileo QZSS NavIC |
| Szenzorok | Ujjlenyomat-olvasó Gyorsulásmérő Giroszkóp Közelségérzékelő Iránytű |
| Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 4500 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 125 W |
| Vezeték nélküli töltés | |
| Vezeték nélküli töltési teljesítmény | 50 W |
| Üzenetküldés | |
| MMS | |
| Méretek | |
| Hosszúság | 161.2 mm |
| Szélesség | 72.4 mm |
| Vastagság | 8.2 mm |
| Tömeg | 186 g |
| Funkciók | |
| Dual SIM | |
| Cseppálló | |
| Vízálló | |
| Porálló | |
| Ütésálló | |
| Beépített projektor | |
| Diktafon | |
| Naptár | |
| Ébresztő | |
| Számológép | |
| Kihangosítás | |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.