
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.4 GHz |
| RAM mérete | 6 GB |
| Tárhely mérete | 128 GB |
| Tárhely bővíthető | |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 142 545 Ft
További Honor termékek: Honor Mobiltelefon
Kitünő textúra, ami tökéletesen illeszkedik a kezedbe
A sima görbület a 63°-os négy ívű kialakításnak köszönhető. Ezt egészíti ki ultrakönnyűsége és ultravékonysága.
Irányított fényerő a szem védelméért
Napfényben is jól látható
(850 nit csúcsfényerő)
Az erős kültéri fényben is jól látható képernyővel könnyedén lehet nézni a navigációs útvonalat, válaszolni üzenetekre és streamelni videókat.
Örökítsd meg az élet minden lenyűgöző pillanatát
Merülj el a szépség világában, rögzíts minden szórakoztató mozzanatot.
Bájos pillanatok élénken
Élvezd ki az élet örömeinek minden cseppét
Nagyméretű képek szuper fényérzékenységgel,
Tündökölj az éjszakában
A nagyméretű fotók szuper fényérzékenységgel és a 9-az-1-ben pixelszintetizáló technológiával élénken mutatják meg az extravagáns éjszakákat.
eXtra üzemidejű akkumulátor, 35W-os HONOR SuperCharge töltés
5330mAh-as kapacitás, eXtra üzemidejű akkumulátor
Dupla sztereó hangszóró, merülés a hangzás világában
Magával ragadó hanghatás, mozis hangminőség Hi-Res kiváló minőségű hanggal, amivel olyan, mintha ott lennél.
200%-os hangerő, hordozható hangszóró csak Neked!
Nagy hangerejű üzemmód támogatása több kültéri helyzetben, nincs több elszalasztott hívás, tiszta hangminőség, egyidejű videó-hang élmény, biztonságosabb navigáció közlekedés
6 GB + 6 GB = 12 GB, gördülékenyebb működés, mint valaha
Párhuzamos multi-taskolás a háttérben, váltás kedv szerint.
Szigorú minőségi szabvány
Kiváló minőségű termék. Nulla kompromisszum
Bekapcsoló gomb
teszt 200,000 alkalommal
Érintőképernyő tartóssági
teszt 800,000 alkalommal
Maximális terhelés
70KG
Ujjlenyomat gomb
teszt 200,000 alkalommal
Hőmérsékleti ciklus
teszt -20°C~55°C között
*A fenti adatok mindegyike a HONOR laboratóriumi tesztekből származik, amelyeket ellenőrzött környezetben végeztek. A termék tényleges teljesítménye a valós körülményeknek megfelelően változhat.
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.4 GHz |
| RAM mérete | 6 GB |
| Tárhely mérete | 128 GB |
| Tárhely bővíthető | |
| Memóriakártya típusa | microSD |
| Szoftver | |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző | |
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.8" |
| Kijelző felbontása | 2412 x 1080 pixel |
| Kijelző technológia | IPS |
| Kijelző típusa | Kapacitív IPS |
| Képfrissítési frekvencia | 90 Hz |
| Betekintésgátló kijelző | |
| Egyéb kijelző tulajdonságok | 16 millió színárnyalat |
| Kamera | |
| Előlapi kamera | |
| Hátlapi kamera | |
| Hőkamera | |
| Éjjellátó kamera | |
| Hátlapi kamerák száma | 3 |
| Autofókusz | |
| Beépített vaku | |
| Retina szkenner | |
| LiDAR szkenner | |
| ToF szenzor | |
| Videofelvétel | |
| Maximális video felbontás | 1920 x 1080 @ 30 fps |
| Előlapi kamera | |
| Előlapi kamera felbontása | 8 MPx |
| Előlapi kamera rekeszértéke | f/2.0 |
| Első hátlapi kamera | |
| Első hátlapi kamera felbontása | 108 MPx |
| Első hátlapi kamera rekeszértéke | f/1.8 |
| Első hátlapi kamera gyújtótávolsága | 24 mm |
| Második hátlapi kamera | |
| Második hátlapi kamera felbontása | 5 MPx |
| Második hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.2 |
| Harmadik hátlapi kamera | |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása | 2 MPx |
| Harmadik hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.4 |
| Multimédia | |
| MP3 lejátszó | |
| FM rádió | |
| Video lejátszás | |
| Internet böngésző | |
| Játék | |
| Adatátvitel | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi Direct | |
| AirDrop | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth verziószám | 5.0 |
| Infraport | |
| Csatlakozók | USB Type-C 3.5 Jack fülhallgató kimenet |
| Hálózati kapcsolatok | GSM GPRS kapcsolat EDGE kapcsolat UMTS (3G) WCDMA HSDPA HSUPA LTE támogatás (4G) |
| Navigáció | GPS GLONASS Beidou (BDS) Galileo |
| Szenzorok | Ujjlenyomat-olvasó Gyorsulásmérő Közelségérzékelő |
| Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 6000 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 35 W |
| Vezeték nélküli töltés | |
| Üzenetküldés | |
| MMS | |
| Méretek | |
| Hosszúság | 166.7 mm |
| Szélesség | 76.5 mm |
| Vastagság | 8.2 mm |
| Tömeg | 199 g |
| Funkciók | |
| Dual SIM | |
| Cseppálló | |
| Vízálló | |
| Porálló | |
| Ütésálló | |
| Beépített projektor | |
| Diktafon | |
| Naptár | |
| Ébresztő | |
| Számológép | |
| Kihangosítás | |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.