
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.


| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM és eSIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 3.1 GHz |
| RAM mérete | 12 GB |
| Tárhely mérete | 256 GB |
| Tárhely bővíthető | |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 279 990 Ft
Relatíve kisebb méretű, Androidos telefont szerettem volna, ezért választottam a Pixel 9-et. Méretére még így is nagyobb, mint az előző telefonom v...
Jó kamera, akkumulátor üzemidő, hosszú szoftveres támogatás, kis mé...
Nem bővíthető memória, audio csatlakozó hiánya, csak egy fizikai SI...
További Google termékek: Google Mobiltelefon
Forradalmi Technológia és Kifinomult Dizájn
A Google Pixel 9 Pro okostelefon egy új korszakot nyit a mobiltechnológiában, amely ötvözi a csúcstechnológiát és a lenyűgöző dizájnt. Ez a készülék nemcsak a mindennapi használatot teszi könnyebbé és élvezetesebbé, hanem lenyűgöző teljesítményt és innovatív funkciókat kínál a felhasználóknak. Akár a professzionális fotózás, akár a gördülékeny multitasking a célod, a Pixel 9 Pro minden igényt kielégít.
Kiváló Teljesítmény
A Pixel 9 Pro a legújabb Google Tensor G3 processzorral van felszerelve, amely kiváló teljesítményt és hatékonyságot biztosít. Ez a processzor optimalizálva van a mesterséges intelligencia és gépi tanulás számára, ami lehetővé teszi a gyorsabb és intelligensebb alkalmazásfuttatást. Legyen szó nagy teljesítményigényű játékokról, videószerkesztésről, vagy több feladat egyidejű kezeléséről, a Pixel 9 Pro könnyedén megbirkózik velük.
Lenyűgöző Kijelző
A Pixel 9 Pro 6,7 hüvelykes LTPO OLED kijelzője 1440 x 3120 pixel felbontással és 120 Hz-es adaptív frissítési rátával rendelkezik, ami kristálytiszta képet és sima mozgást biztosít. A HDR10+ támogatás és a széles színskála révén a kijelző élethű színeket és kontrasztot kínál, így minden videó, játék és kép lenyűgözően néz ki.
Professzionális Kamerarendszer
A Pixel 9 Pro kamerarendszere a Google fotózás terén szerzett szakértelmét tükrözi. A 50 MP-es fő kamera, a 48 MP-es ultraszéles látószögű kamera és a 12 MP-es teleobjektív lehetővé teszi, hogy minden pillanatot tökéletes részletességgel örökíts meg. Az új és továbbfejlesztett Night Sight mód még gyenge fényviszonyok között is ragyogó képeket készít, míg a Super Res Zoom technológia éles és tiszta nagyításokat biztosít.
Hosszú Akkumulátor-üzemidő
A Pixel 9 Pro 5000 mAh-s akkumulátora egész napos használatot biztosít egyetlen feltöltéssel. A készülék támogatja a 30W-os gyorstöltést és a vezeték nélküli töltést is, így gyorsan és kényelmesen töltheted fel telefonodat. Az intelligens akkumulátor-kezelés optimalizálja az energiafelhasználást, hogy a készülék hosszabb ideig bírja.
Korszerű Dizájn és Kényelem
A Pixel 9 Pro elegáns és modern dizájnnal rendelkezik. A prémium anyagok és a kiváló kivitelezés biztosítják, hogy a készülék nemcsak jól néz ki, hanem tartós is. Az IP68 besorolású víz- és porállóság lehetővé teszi, hogy a telefon minden helyzetben megállja a helyét. Az ergonomikus kialakítás pedig kényelmes fogást biztosít, így könnyedén kezelhető egy kézzel is.
Intelligens Szoftver és Biztonság
A Pixel 9 Pro az Android 13 operációs rendszert futtatja, amely számos új funkcióval és fejlesztéssel rendelkezik. A Google Assistant segítségével hangutasításokkal irányíthatod a készüléket, a Live Translate pedig valós időben fordítja a beszélgetéseket és szövegeket. A Titan M2 biztonsági chip és a rendszeres biztonsági frissítések gondoskodnak arról, hogy adataid mindig védve legyenek.
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM és eSIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 3.1 GHz |
| RAM mérete | 12 GB |
| Tárhely mérete | 256 GB |
| Tárhely bővíthető | |
| Szoftver | |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző | |
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.3" |
| Kijelző felbontása | 2424 x 1080 pixel |
| Kijelző technológia | OLED |
| Kijelző típusa | Kapacitív OLED |
| Képfrissítési frekvencia | 120 Hz |
| Betekintésgátló kijelző | |
| Egyéb kijelző tulajdonságok |
|
| Kamera | |
| Előlapi kamera | |
| Hátlapi kamera | |
| Hőkamera | |
| Éjjellátó kamera | |
| Hátlapi kamerák száma | 2 |
| Autofókusz | |
| Beépített vaku | |
| Retina szkenner | |
| LiDAR szkenner | |
| ToF szenzor | |
| Videofelvétel | |
| Maximális video felbontás | 3840 x 2160 @ 60 fps |
| Előlapi kamera | |
| Előlapi kamera felbontása | 10.5 MPx |
| Előlapi kamera rekeszértéke | f/2.2 |
| Előlapi kamera gyújtótávolsága | 20 mm |
| Első hátlapi kamera | |
| Első hátlapi kamera felbontása | 50 MPx |
| Első hátlapi kamera rekeszértéke | f/1.7 |
| Első hátlapi kamera gyújtótávolsága | 25 mm |
| Második hátlapi kamera | |
| Második hátlapi kamera felbontása | 48 MPx |
| Második hátlapi kamera rekeszértéke | f/1.7 |
| Multimédia | |
| MP3 lejátszó | |
| FM rádió | |
| Video lejátszás | |
| Internet böngésző | |
| Játék | |
| Adatátvitel | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi Direct | |
| AirDrop | |
| NFC támogatás | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth verziószám | 5.3 |
| Infraport | |
| Csatlakozók | USB Type-C |
| Hálózati kapcsolatok | GSM GPRS kapcsolat EDGE kapcsolat UMTS (3G) WCDMA HSDPA HSUPA LTE támogatás (4G) 5G támogatás |
| Navigáció | GPS GLONASS Beidou (BDS) Galileo QZSS NavIC |
| Szenzorok | Ujjlenyomat-olvasó Gyorsulásmérő Giroszkóp Közelségérzékelő Iránytű Barométer |
| Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Akkumulátor kapacitás | 4700 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 27 W |
| Vezeték nélküli töltés | |
| Vezeték nélküli töltési teljesítmény | 15 W |
| Üzenetküldés | |
| MMS | |
| Méretek | |
| Hosszúság | 152.8 mm |
| Szélesség | 72 mm |
| Vastagság | 8.5 mm |
| Tömeg | 198 g |
| Funkciók | |
| Dual SIM | |
| Cseppálló | |
| Vízálló | |
| Porálló | |
| Ütésálló | |
| Beépített projektor | |
| Diktafon | |
| Naptár | |
| Ébresztő | |
| Számológép | |
| Kihangosítás | |
| További tulajdonságok | |
| Energiaosztály (A-G) | A |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.