
| Maximális hűtő teljesítmény (kW) | 3.5 kW |
| Maximális hűtő teljesítmény (Btu/óra) | 12000 Btu/óra |
| Fűtő funkció | Nincs |
| Automatikus tisztítás | Nincs |
| Wi-Fi | Van |
| Távirányító | Van |
| Zajszint | 65 dB |
Méretek |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 186 690 Ft
Minden funkció fantasztikus, kényelmes, és a teljesítménye abszolút brutális. Egy 3, 2 méteres nagyobb szobát lehűtött 24 fokra 1 óra alatt! 1 hó...
Gurulós, jól néz ki, hatalmas teljesítmény. Külön távirányító van...
Kicsit 'nagy' vizuálisan és nehéz de gurítható. A víztartály ürít...
További Klarstein termékek: Klarstein Mobil klíma
| Maximális hűtő teljesítmény (kW) | 3.5 kW |
| Maximális hűtő teljesítmény (Btu/óra) | 12000 Btu/óra |
| Fűtő funkció | Nincs |
| Automatikus tisztítás | Nincs |
| Wi-Fi | Van |
| Távirányító | Van |
| Zajszint | 65 dB |
Méretek | |
| Szélesség | 35.5 cm |
| Magasság | 82.2 cm |
| Mélység | 38 cm |
| Tömeg | 27 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.