| Kialakítás | Szabadonálló |
| Űrtartalom | 20 liter |
| Inverteres mikrohullámú sütő | Nem |
| Vezérlés | Mechanikus |
| Szín | Fekete |
Funkciók | |
| Grill funkció | Van |
| Crisp funkció | Nincs |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 53 945 Ft
További Cecotec termékek: Cecotec Mikrohullámú sütő
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Űrtartalom | 20 liter |
| Inverteres mikrohullámú sütő | Nem |
| Vezérlés | Mechanikus |
| Szín | Fekete |
Funkciók | |
| Grill funkció | Van |
| Crisp funkció | Nincs |
| Kiolvasztás funkció | Van |
| Hőlégkeverés | Nincs |
| Késleltetett indítás | Nincs |
| Gyermekzár | Nincs |
| Hangjelző | Van |
Teljesítmény | |
| Mikrohullám teljesítmény | 700 W |
| Grill-teljesítmény | 900 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 9 |
Méretek | |
| Szélesség | 455 mm |
| Magasság | 260 mm |
| Mélység | 360 mm |
További tulajdonságok | |
| Kijelző | Nincs |
| Forgótányér nélküli | Nem |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.