

| Típus | Szerver memória |
| Kapacitás | 8 GB |
| Kiszerelés | 1x8GB |
| Memória típusa | DDR4 |
| Sebesség | 2400 MHz |
| Többcsatornás kiszerelés | Single-channel kiszerelés |
| Memóriakésleltetés | CL 17 |
| Hűtőborda | Nincs |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 98 900 Ft
További QNAP termékek: QNAP Memória modul
| Típus | Szerver memória |
| Kapacitás | 8 GB |
| Kiszerelés | 1x8GB |
| Memória típusa | DDR4 |
| Sebesség | 2400 MHz |
| Többcsatornás kiszerelés | Single-channel kiszerelés |
| Memóriakésleltetés | CL 17 |
| Hűtőborda | Nincs |
| LED megvilágítás | Nincs |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.