Képernyő | |
| TV típusa | LED |
| Képátló (cm) | 80 cm |
| Képátló (inch) | 32 inch |
| Ívelt kijelző | Nincs |
| Képarány | 16:9 |
| HD felbontás | Full HD |
| Felbontás | 1920 x 1080 pixel |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 57 026 Ft
Hirtelen kellet valami megoldás. AZ ár és az ebben a méretben ritka FHD felbontás döntött
Miután a gyári beállítás anomáliáit megszüntettem, egész szép képe ...
Mivel nekem a Smart tulajdonságokra nem volt szükségem, így bőven t...
További TCL termékek: TCL LED TV, LCD TV, OLED TV
Képernyő | |
| TV típusa | LED |
| Képátló (cm) | 80 cm |
| Képátló (inch) | 32 inch |
| Ívelt kijelző | Nincs |
| Képarány | 16:9 |
| HD felbontás | Full HD |
| Felbontás | 1920 x 1080 pixel |
| Betekintési szög | 178 ° |
| Képfrissítési frekvencia | 60 Hz |
Tuner | |
| DVB-T | Van |
| DVB-T2 | Van |
| DVB-C | Van |
| DVB-C2 | Nincs |
| DVB-S | Van |
| DVB-S2 | Van |
| Elektronikus műsorújság (EPG) | Van |
| Teletext | Van |
Hang | |
| Hangteljesítmény | 2x5W |
| Dolby Digital | Van |
| DTS | Nincs |
| SRS | Nincs |
Funkciók | |
| Hordozható TV | Nem |
| HDMI-CEC támogatás | Van |
| DLNA támogatás | Van |
| PVR támogatás | Nincs |
| Operációs rendszer | Android |
| Csatlakozók | HDMI USB csatlakozó Ethernet Wi-Fi Bluetooth Optikai hang kimenet Fejhallgató csatlakozó CI+ interfész |
Méretek és fogyasztás | |
| Szélesség (talppal) | 73 cm |
| Magasság (talppal) | 48.2 cm |
| Mélység (talppal) | 18.2 cm |
| Tömeg (talppal) | 3.8 kg |
| Energiaosztály - SDR (A-G) | Termékinformációs adatlap |
További tulajdonságok | |
| HDMI bemenetek száma | 2 db |
| Scart bemenetek száma | Nincs Scart |
| USB portok száma | 1 db |
| VESA szabvány | 100 x 100 mm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.