Képernyő | |
| TV típusa | LED |
| Képátló (cm) | 100 cm |
| Képátló (inch) | 40 inch |
| Ívelt kijelző | Nincs |
| Képarány | 16:9 |
| HD felbontás | Full HD |
| Felbontás | 1920 x 1080 pixel |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 54 990 Ft
A régi tv-m elromlott, kellett egy új, olcsó, de használható, és nagyobb. Összességében meg vagyok elégedve.
Egyszerű kezelhetőség, könnyű beállítani. A távirányító jól teszi...
Sajnos a színeket nem lehet igényre szabni, mert 3 előre beállított...
További Star Light termékek: Star Light LED TV, LCD TV, OLED TV
Képernyő | |
| TV típusa | LED |
| Képátló (cm) | 100 cm |
| Képátló (inch) | 40 inch |
| Ívelt kijelző | Nincs |
| Képarány | 16:9 |
| HD felbontás | Full HD |
| Felbontás | 1920 x 1080 pixel |
Tuner | |
| DVB-T | Van |
| DVB-T2 | Nincs |
| DVB-C | Van |
| DVB-C2 | Nincs |
| DVB-S | Nincs |
| DVB-S2 | Nincs |
Hang | |
| Hangteljesítmény | 2x8W |
| Dolby Digital | Nincs |
| DTS | Nincs |
| SRS | Nincs |
Funkciók | |
| Hordozható TV | Nem |
| Operációs rendszer | Nincs |
| Csatlakozók | HDMI PC Komponens USB csatlakozó CI+ interfész |
Méretek és fogyasztás | |
| Szélesség (talppal) | 88.6 cm |
| Magasság (talppal) | 57.1 cm |
| Mélység (talppal) | 23 cm |
| Tömeg (talppal) | 8.5 kg |
| Energiaosztály (2021-ig) | A+ |
További tulajdonságok | |
| HDMI bemenetek száma | 3 db |
| Scart bemenetek száma | Nincs Scart |
| USB portok száma | 1 db |
| Általános jellemzők | VESA kompatibilitás200 x 200 |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.