Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Tavaszi AKCIÓS termékek, házhozszállítással, raktárról!
Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
Képernyő | |
| TV típusa | LED |
| Képátló (cm) | 80 cm |
| Képátló (inch) | 30 inch |
| Ívelt kijelző | Nincs |
| Képarány | 16:9 |
| HD felbontás | HD Ready |
| Felbontás | 1366 x 768 pixel |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 74 590 Ft
További Sharp termékek: Sharp LED TV, LCD TV, OLED TV
Képernyő | |
| TV típusa | LED |
| Képátló (cm) | 80 cm |
| Képátló (inch) | 30 inch |
| Ívelt kijelző | Nincs |
| Képarány | 16:9 |
| HD felbontás | HD Ready |
| Felbontás | 1366 x 768 pixel |
| Képfrissítési frekvencia | 60 Hz |
Tuner | |
| DVB-T | Van |
| DVB-T2 | Van |
| DVB-C | Van |
| DVB-C2 | Nincs |
| DVB-S | Van |
| DVB-S2 | Van |
Hang | |
| Hangteljesítmény | 2x8W |
| Dolby Digital | Van |
| DTS | Nincs |
| SRS | Nincs |
Funkciók | |
| Hordozható TV | Nem |
| Operációs rendszer | Android |
| Csatlakozók | HDMI USB csatlakozó Ethernet Wi-Fi Bluetooth Optikai hang kimenet Fejhallgató csatlakozó CI+ interfész |
Méretek és fogyasztás | |
| Szélesség (talppal) | 71.9 cm |
| Magasság (talppal) | 17.9 cm |
| Mélység (talppal) | 46.6 cm |
| Tömeg (talppal) | 3.5 kg |
| Energiafogyasztás bekapcsolva | 26 W |
További tulajdonságok | |
| HDMI bemenetek száma | 3 db |
| Scart bemenetek száma | Nincs Scart |
| USB portok száma | 2 db |
| VESA szabvány | 100 x 100 mm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.
