
| Típus | Gázkazán |
| Kondenzációs | Igen |
| Teljesítmény | 19.6 kW |
| Fűtővíz maximális hőmérséklete | 80 °C |
Méretek | |
| Szélesség | 470 mm |
| Magasság | 892 mm |
| Mélység | 502 mm |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 628 371 Ft
További Saunier Duval termékek: Saunier Duval Kazán
| Típus | Gázkazán |
| Kondenzációs | Igen |
| Teljesítmény | 19.6 kW |
| Fűtővíz maximális hőmérséklete | 80 °C |
Méretek | |
| Szélesség | 470 mm |
| Magasság | 892 mm |
| Mélység | 502 mm |
| Tömeg | 57 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.