| Beépíthető | Nem |
| Kávébab tartály | Van |
| Víztartály kapacitása | 1.8 l |
| Teljesítmény | 1465 W |
Funkciók | |
| Tejhabosító | Van |
| Teafőző funkció | Nincs |
| Csésze előmelegítő funkció | Nincs |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 345 045 Ft
További Nivona termékek: Nivona Automata kávéfőző
| Beépíthető | Nem |
| Kávébab tartály | Van |
| Víztartály kapacitása | 1.8 l |
| Teljesítmény | 1465 W |
Funkciók | |
| Tejhabosító | Van |
| Teafőző funkció | Nincs |
| Csésze előmelegítő funkció | Nincs |
| Daráló | Van |
További tulajdonságok | |
| Kijelző | Van |
| Gőznyomás | 15 bar |
| Méretek | 330 x 240 x 480 mm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.