További OneXPlayer termékek: OneXPlayer Játékkonzol
| Típus | G1 |
| Belső memória mérete | 1 TB |
| Kijelző mérete | 10.95" |
| Wi-Fi Direct | Nincs |
| Tömeg | 892 g |
| Bundle | Nem |
Csatlakozók | |
| HDMI | Nincs |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 0 Ft
| Típus | G1 |
| Belső memória mérete | 1 TB |
| Kijelző mérete | 10.95" |
| Wi-Fi Direct | Nincs |
| Tömeg | 892 g |
| Bundle | Nem |
Csatlakozók | |
| HDMI | Nincs |
| USB | Van |
| Wi-Fi | Van |
| AV kimenet | Nincs |
| Bluetooth | Van |
| Infra | Nincs |
| Fülhallgató kimenet | Van |
Támogatott memóriakártyák | |
| MS | Nincs |
| MS micro | Nincs |
| SD | Nincs |
| MicroSD | Van |
| CF | Nincs |
| Xbox memóriakártya | Nincs |
| UMD | Nincs |
| NVG kártya | Nincs |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.