
Több mint 2000 termék, 2000 négyzetméteren raktáron

Hatalmas raktárkészlet, gyors kiszállítás, extra garancia.
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Szállítás 1190 Ft-tól csomagautomatákba és pontokba.
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Egyajtós |
| Francia ajtós hűtő | Nem |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | Igen |
| Mini hűtőszekrény | Nem |
Energia | |
| Energiaosztály (A-G) | D |
| Éves energiafogyasztás | 98 kWh/év |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 241 650 Ft
További Gorenje termékek: Gorenje Hűtőszekrény, hűtőgép
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Egyajtós |
| Francia ajtós hűtő | Nem |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | Igen |
| Mini hűtőszekrény | Nem |
Energia | |
| Energiaosztály (A-G) | D |
| Éves energiafogyasztás | 98 kWh/év |
| Klíma osztály | SN-N-ST-T |
Funkciók | |
| Antibakteriális védelem | Van |
Polcok | |
| Hűtő polcok száma | 5 db |
| Frissentartó hűtőrekesz | Nincs |
Méretek | |
| Szélesség | 59.5 cm |
| Magasság | 185 cm |
| Mélység | 66.3 cm |
| Tömeg | 62 kg |
További tulajdonságok | |
| Nettó hűtőtér | 398 liter |
| Cserélhető oldalú ajtónyitó | Van |
| Kijelző | Van |
| Vízadagoló | Nincs |
| Jégadagoló | Nincs |
| Ajtórekeszek száma | 5 |
| Kompresszorok száma | 1 |
| Zajszint | 38 dB |
| Szín | Fekete |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.