
Több mint 2000 termék, 2000 négyzetméteren raktáron
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Alulfagyasztós |
| Francia ajtós hűtő | Nem |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | Nem |
| Mini hűtőszekrény | Nem |
Energia | |
| Energiaosztály (A-G) | Termékinformációs adatlap |
| Éves energiafogyasztás | 235 kWh/év |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 154 900 Ft
További Beko termékek: Beko Hűtőszekrény, hűtőgép
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Alulfagyasztós |
| Francia ajtós hűtő | Nem |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | Nem |
| Mini hűtőszekrény | Nem |
Energia | |
| Energiaosztály (A-G) | Termékinformációs adatlap |
| Éves energiafogyasztás | 235 kWh/év |
| Klíma osztály | SN-ST |
Funkciók | |
| No Frost | Nem |
Rekeszek | |
| Fagyasztó rekeszek száma | 3 |
Polcok | |
| Hűtő polcok száma | 4 db |
Méretek | |
| Szélesség | 59.5 cm |
| Magasság | 185.2 cm |
| Mélység | 67 cm |
| Tömeg | 69 kg |
További tulajdonságok | |
| Nettó hűtőtér | 223 liter |
| Nettó fagyasztótér | 120 liter |
| Fagyasztó teljesítmény | 5.5 kg/nap |
| Visszamelegedési idő | 33 óra |
| Cserélhető oldalú ajtónyitó | Van |
| Kijelző | Nincs |
| Vízadagoló | Nincs |
| Jégadagoló | Nincs |
| Ajtórekeszek száma | 3 |
| Kompresszorok száma | 1 |
| Zajszint | 38 dB |
| Szín | Fehér |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.