| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Felülfagyasztós |
| Francia ajtós hűtő | |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | |
| Mini hűtőszekrény | |
| Energia | |
| Energiaosztály (A-G) | E |
| Éves energiafogyasztás | 172 kWh/év |
| Klíma osztály | ST |
| Funkciók | |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 198 990 Ft
További Amica termékek: Amica Hűtőszekrény, hűtőgép
A konyhában a hűtőszekrény az egyik legfontosabb készülék. Egy modern designnal és színnel vonzza a tekintetet, ezért érdemes olyan modellt választani, ami igazán illik lakásunk belső teréhez.
Az Amica retró hűtők egyik jellegzetessége a stílusos ajtó nyitó fogantyú, ami igazán egyedivé varázsolja a konyha hangulatát.
A készülék belsejében található termosztát segít az ideális hűtési hőmérséklet beállításában. Az energiatakarékos és élénk led világításnak köszönhetően a hűtő teljes egésze jól átláthatóvá válik.
Az Amica ajtókban lévő tömítések cserélhetők, így a készülék élettartalma is magasabbá válik.
Az ajtók speciális polcozása lehetővé teszi nagyméretű palackok és dobozok, például 2 literes dobozos gyümölcslevek tárolását.
A mélyhűtőben elhelyezett fiókok, gondoskodnak a hely maximális kihasználhatóságáról.
Nagyobb rugalmasság a hűtőszekrény belsejének elrendezésében. A polcok tetszőlegesen állíthatók, és egy speciális perem megakadályozza, hogy a kiömlött folyadék lecsöpögjön az alatta lévő polcon tárolt termékekre.
A készülék kiegészítői garantálják a hatékony helykihasználást, így az ajtó rekeszben tojástartót is talál.
• Magasság: 144 cm
• Szélesség: 55 cm
• Mélység: 61,5 cm
• Klímaosztály: ST
• Hűtőközeg: R600a
• Zajszint: 40 dB
• Biztonságos hőmérséklet áramkimaradás esetén: 12 h
• Éves energiafogyasztás: 172 kWh
• Az elektromos csatlakozó típusa: Euró
• Kondenzátor helye: Belső
• A tápkábel hossza: 155 cm
• Görgők: Hátsó
• Tápfeszültség: 220-240 V
• Teljes bruttó kapacitás: 210 l
• Fagyasztási osztály: */****
• Teljes nettó kapacitás: 208 l
• Hűtőszekrény nettó kapacitás: 164 l
• Fagyasztó nettó kapacitás: 44 l
• Fagyasztási kapacitás: 2,5 kg/24h
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Felülfagyasztós |
| Francia ajtós hűtő | |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | |
| Mini hűtőszekrény | |
| Energia | |
| Energiaosztály (A-G) | E |
| Éves energiafogyasztás | 172 kWh/év |
| Klíma osztály | ST |
| Funkciók | |
| No Frost | |
| Antibakteriális védelem | |
| Rekeszek | |
| Fagyasztó rekeszek száma | 2 |
| Polcok | |
| Hűtő polcok száma | 3 db |
| Frissentartó hűtőrekesz | |
| Méretek | |
| Szélesség | 55 cm |
| Magasság | 144 cm |
| Mélység | 61.5 cm |
| Tömeg | 43.5 kg |
| További tulajdonságok | |
| Nettó hűtőtér | 168 liter |
| Nettó fagyasztótér | 45 liter |
| Fagyasztó teljesítmény | 2.5 kg/nap |
| Visszamelegedési idő | 12 óra |
| Cserélhető oldalú ajtónyitó | |
| Kijelző | |
| Vízadagoló | |
| Jégadagoló | |
| Ajtórekeszek száma | 3 |
| Kompresszorok száma | 1 |
| Zajszint | 40 dB |
| Szín | Piros |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.