
| Kialakítás | Beépíthető |
| Kivitel | Alulfagyasztós |
| Francia ajtós hűtő | Nem |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | Nem |
| Mini hűtőszekrény | Nem |
Energia | |
| Energiaosztály (A-G) | E |
| Éves energiafogyasztás | 216 kWh/év |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 323 900 Ft
További AEG termékek: AEG Hűtőszekrény, hűtőgép
| Kialakítás | Beépíthető |
| Kivitel | Alulfagyasztós |
| Francia ajtós hűtő | Nem |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | Nem |
| Mini hűtőszekrény | Nem |
Energia | |
| Energiaosztály (A-G) | E |
| Éves energiafogyasztás | 216 kWh/év |
| Klíma osztály | SN-N-ST-T |
Funkciók | |
| No Frost | Igen |
| Antibakteriális védelem | Van |
Rekeszek | |
| Fagyasztó rekeszek száma | 3 |
Polcok | |
| Hűtő polcok száma | 4 db |
| Frissentartó hűtőrekesz | Van |
Méretek | |
| Szélesség | 55 cm |
| Magasság | 177 cm |
| Mélység | 54.9 cm |
| Tömeg | 58 kg |
További tulajdonságok | |
| Nettó hűtőtér | 193.7 liter |
| Nettó fagyasztótér | 62 liter |
| Fagyasztó teljesítmény | 7 kg/nap |
| Visszamelegedési idő | 9 óra |
| Cserélhető oldalú ajtónyitó | Van |
| Kijelző | Van |
| Vízadagoló | Nincs |
| Jégadagoló | Nincs |
| Ajtórekeszek száma | 5 |
| Zajszint | 36 dB |
| Szín | Fehér |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.