


Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.

| Típus | Fejhallgató |
| Adatátvitel | Vezeték nélküli |
| Csatlakozás | 3.5 mm Jack |
| Bluetooth verziószám | 5.3 |
| Hatótávolság | 10 méter |
| Min. frekvencia | 20 Hz |
| Max. frekvencia | 20000 Hz |
| Érzékenység | 99 dB |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 10 900 Ft
További QCY termékek: QCY Fülhallgató, fejhallgató
| Típus | Fejhallgató |
| Adatátvitel | Vezeték nélküli |
| Csatlakozás | 3.5 mm Jack |
| Bluetooth verziószám | 5.3 |
| Hatótávolság | 10 méter |
| Min. frekvencia | 20 Hz |
| Max. frekvencia | 20000 Hz |
| Érzékenység | 99 dB |
| Névleges impedancia | 32 Ohm |
| Mikrofon | Van |
| Hangerőszabályzó | Nincs |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.