Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
| Típus | Fejhallgató |
| Adatátvitel | Vezetékes |
| Csatlakozás | 3.5 mm Jack |
| Min. frekvencia | 15 Hz |
| Max. frekvencia | 22000 Hz |
| Érzékenység | 100 dB |
| Névleges impedancia | 26 Ohm |
| Kábelhossz | 125 cm |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 219 900 Ft
További Focal termékek: Focal Fülhallgató, fejhallgató
| Típus | Fejhallgató |
| Adatátvitel | Vezetékes |
| Csatlakozás | 3.5 mm Jack |
| Min. frekvencia | 15 Hz |
| Max. frekvencia | 22000 Hz |
| Érzékenység | 100 dB |
| Névleges impedancia | 26 Ohm |
| Kábelhossz | 125 cm |
| Mikrofon | Van |
| Tömeg | 30 g |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.