
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
| Típus | Fülhallgató |
| Adatátvitel | Vezeték nélküli |
| Csatlakozás | Bluetooth |
| Hatótávolság | 20 méter |
| Min. frekvencia | 20 Hz |
| Max. frekvencia | 20000 Hz |
| Érzékenység | 42 dB |
| Mikrofon | Van |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 14 649 Ft
További Energy Sistem termékek: Energy Sistem Fülhallgató, fejhallgató
| Típus | Fülhallgató |
| Adatátvitel | Vezeték nélküli |
| Csatlakozás | Bluetooth |
| Hatótávolság | 20 méter |
| Min. frekvencia | 20 Hz |
| Max. frekvencia | 20000 Hz |
| Érzékenység | 42 dB |
| Mikrofon | Van |
| Hangerőszabályzó | Van |
| Tömeg | 140 g |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.