| Kompatibilis bajonettek | Nikon bajonett |
| Objektív típusa | Standard objektív |
| Fix objektív | Nem |
| Zoom objektív | Igen |
| Stabilizátor | Nincs |
Kompatibilis képérzékelő-formátumok | |
| APS-C képérzékelő formátum | Igen |
| Full frame (35mm) képérzékelő formátum | Igen |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 369 990 Ft
További Sigma termékek: Sigma Fényképezőgép objektív
| Kompatibilis bajonettek | Nikon bajonett |
| Objektív típusa | Standard objektív |
| Fix objektív | Nem |
| Zoom objektív | Igen |
| Stabilizátor | Nincs |
Kompatibilis képérzékelő-formátumok | |
| APS-C képérzékelő formátum | Igen |
| Full frame (35mm) képérzékelő formátum | Igen |
| 4/3 rendszer képérzékelő formátum | Nem |
| Középformátumú képérzékelő | Nem |
| CX képérzékelő formátum | Nem |
| S35 képérzékelő formátum | Nem |
További tulajdonságok | |
| Gyújtótávolság | 24 - 35 mm |
| Legszűkebb blende | f/16 |
| Legnagyobb blende | f/2 |
| Szűrőméret | 82 mm |
| Objektív felépítése | 18/13 lencsetag/csoport |
| Lamellák száma | 9 |
| Maximális nagyítás | 0.22 x |
| Legkisebb tárgytávolság | 28 cm |
| Napellenző | Van |
Méretek | |
| Átmérő | 87 mm |
| Hosszúság | 122.7 mm |
| Tömeg | 940 g |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.