| Kompatibilis bajonettek | MFT bajonett |
| Objektív típusa | Teleobjektív |
| Fix objektív | Igen |
| Zoom objektív | Nem |
| Stabilizátor | Nincs |
Kompatibilis képérzékelő-formátumok | |
| APS-C képérzékelő formátum | Nem |
| Full frame (35mm) képérzékelő formátum | Nem |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 244 602 Ft
További Samyang termékek: Samyang Fényképezőgép objektív
| Kompatibilis bajonettek | MFT bajonett |
| Objektív típusa | Teleobjektív |
| Fix objektív | Igen |
| Zoom objektív | Nem |
| Stabilizátor | Nincs |
Kompatibilis képérzékelő-formátumok | |
| APS-C képérzékelő formátum | Nem |
| Full frame (35mm) képérzékelő formátum | Nem |
| 4/3 rendszer képérzékelő formátum | Igen |
| Középformátumú képérzékelő | Nem |
| CX képérzékelő formátum | Nem |
| S35 képérzékelő formátum | Nem |
További tulajdonságok | |
| Gyújtótávolság | 100 mm |
| Legszűkebb blende | f/32 |
| Legnagyobb blende | f/2.8 |
| Szűrőméret | 67 mm |
| Objektív felépítése | 15/12 lencsetag/csoport |
| Lamellák száma | 9 |
| Maximális nagyítás | 1 x |
| Legkisebb tárgytávolság | 30.7 cm |
| Látószög | 24.8 fok (full frame) 16.4 fok (APS-C)
|
| Napellenző | Van |
Méretek | |
| Átmérő | 72.5 mm |
| Hosszúság | 123.1 mm |
| Tömeg | 720 g |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.