
Ajándék 49.900 Ft értékű fotós oktatás egyes objektívekhez!
| Kompatibilis bajonettek | Panasonic MFT bajonett |
| Objektív típusa | Standard objektív |
| Fix objektív | Igen |
| Zoom objektív | Nem |
| Stabilizátor | Van |
Kompatibilis képérzékelő-formátumok | |
| APS-C képérzékelő formátum | Nem |
| Full frame (35mm) képérzékelő formátum | Nem |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 134 690 Ft
További Panasonic termékek: Panasonic Fényképezőgép objektív
| Kompatibilis bajonettek | Panasonic MFT bajonett |
| Objektív típusa | Standard objektív |
| Fix objektív | Igen |
| Zoom objektív | Nem |
| Stabilizátor | Van |
Kompatibilis képérzékelő-formátumok | |
| APS-C képérzékelő formátum | Nem |
| Full frame (35mm) képérzékelő formátum | Nem |
| 4/3 rendszer képérzékelő formátum | Igen |
| Középformátumú képérzékelő | Nem |
| CX képérzékelő formátum | Nem |
| S35 képérzékelő formátum | Nem |
További tulajdonságok | |
| Gyújtótávolság | 30 mm |
| Legszűkebb blende | f/22 |
| Legnagyobb blende | f/2.8 |
| Szűrőméret | 46 mm |
| Objektív felépítése | 9/9 lencsetag/csoport |
| Lamellák száma | 7 |
| Maximális nagyítás | 1 x |
| Legkisebb tárgytávolság | 10.5 cm |
Méretek | |
| Átmérő | 58.8 mm |
| Hosszúság | 63.5 mm |
| Tömeg | 180 g |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.