

Ajándék 49.900 Ft értékű fotós oktatás egyes objektívekhez!
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
| Objektív típusa | Utazózoom objektív |
| Fix objektív | Nem |
| Zoom objektív | Igen |
| Stabilizátor | Nincs |
Kompatibilis képérzékelő-formátumok | |
| APS-C képérzékelő formátum | Igen |
| Full frame (35mm) képérzékelő formátum | Nem |
| 4/3 rendszer képérzékelő formátum | Nem |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 379 890 Ft
További Fujifilm termékek: Fujifilm Fényképezőgép objektív
| Objektív típusa | Utazózoom objektív |
| Fix objektív | Nem |
| Zoom objektív | Igen |
| Stabilizátor | Nincs |
Kompatibilis képérzékelő-formátumok | |
| APS-C képérzékelő formátum | Igen |
| Full frame (35mm) képérzékelő formátum | Nem |
| 4/3 rendszer képérzékelő formátum | Nem |
| Középformátumú képérzékelő | Nem |
| CX képérzékelő formátum | Nem |
| S35 képérzékelő formátum | Nem |
További tulajdonságok | |
| Gyújtótávolság | 18 - 120 mm |
| Legszűkebb blende | f/22 |
| Legnagyobb blende | f/4 |
| Szűrőméret | 72 mm |
| Objektív felépítése | 15/12 lencsetag/csoport |
| Lamellák száma | 7 |
| Maximális nagyítás | 0.2 x |
| Legkisebb tárgytávolság | 60 cm |
Méretek | |
| Átmérő | 77.3 mm |
| Hosszúság | 123.5 mm |
| Tömeg | 460 g |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.