
1990 óta a fotózás, filmezés szerelmeseinek a szolgálatában!
| Kompatibilis bajonettek | Sony E bajonett |
| Objektív típusa | Standard objektív |
| Fix objektív | Igen |
| Zoom objektív | Nem |
| Stabilizátor | Nincs |
Kompatibilis képérzékelő-formátumok | |
| APS-C képérzékelő formátum | Igen |
| Full frame (35mm) képérzékelő formátum | Nem |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 45 890 Ft
További 7artisans termékek: 7artisans Fényképezőgép objektív
| Kompatibilis bajonettek | Sony E bajonett |
| Objektív típusa | Standard objektív |
| Fix objektív | Igen |
| Zoom objektív | Nem |
| Stabilizátor | Nincs |
Kompatibilis képérzékelő-formátumok | |
| APS-C képérzékelő formátum | Igen |
| Full frame (35mm) képérzékelő formátum | Nem |
| 4/3 rendszer képérzékelő formátum | Nem |
| Középformátumú képérzékelő | Nem |
| CX képérzékelő formátum | Nem |
| S35 képérzékelő formátum | Nem |
További tulajdonságok | |
| Gyújtótávolság | 55 mm |
| Legnagyobb blende | f/1.4 |
| Objektív felépítése | 6/5 lencsetag/csoport |
| Lamellák száma | 9 |
| Legkisebb tárgytávolság | 42 cm |
Méretek | |
| Átmérő | 60 mm |
| Hosszúság | 65 mm |
| Tömeg | 358 g |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.