
1990 óta a fotózás, filmezés szerelmeseinek a szolgálatában!
| Kulcsszám | 60 |
| AF segédfény | Nincs |
| Vaku expozíciókompenzáció | Van |
| Vezeték nélküli vezérlés | Van |
| Áramforrás | Akkumulátor |
| Vaku időtartama M1/1 teljesítmény esetén | 1/5380 másodperc |
Méretek | |
| Szélesség | 54 mm |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 154 890 Ft
További Godox termékek: Godox Fényképező vaku
| Kulcsszám | 60 |
| AF segédfény | Nincs |
| Vaku expozíciókompenzáció | Van |
| Vezeték nélküli vezérlés | Van |
| Áramforrás | Akkumulátor |
| Vaku időtartama M1/1 teljesítmény esetén | 1/5380 másodperc |
Méretek | |
| Szélesség | 54 mm |
| Magasság | 75 mm |
| Mélység | 172 mm |
| Tömeg | 590 g |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.