| Kialakítás | Szabadonálló |
| Típus | Fagyasztószekrény |
Űrtartalom | |
| Nettó űrtartalom | 277 l |
Energia | |
| Éves energiafogyasztás | 198 kWh/év |
| Energiaosztály (A-G) | Termékinformációs adatlap |
| Fagyasztási teljesítmény | 18 kg/nap |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 789 800 Ft
További Liebherr termékek: Liebherr Fagyasztó
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Típus | Fagyasztószekrény |
Űrtartalom | |
| Nettó űrtartalom | 277 l |
Energia | |
| Éves energiafogyasztás | 198 kWh/év |
| Energiaosztály (A-G) | Termékinformációs adatlap |
| Fagyasztási teljesítmény | 18 kg/nap |
Méretek | |
| Szélesség | 60 cm |
| Magasság | 185 cm |
| Mélység | 66.5 cm |
| Tömeg | 79 kg |
További tulajdonságok | |
| No Frost | Igen |
| Visszamelegedési idő | 20 óra |
| Gyors fagyasztás funkció | Van |
| Fagyasztó rekeszek száma | 9 |
| Kijelző | Nincs |
| Megfordítható ajtónyitás | Van |
| Zajszint | 37 dB |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.