| Kialakítás | Szabadonálló |
| Típus | Fagyasztószekrény |
Űrtartalom | |
| Nettó űrtartalom | 96 l |
Energia | |
| Éves energiafogyasztás | 176 kWh/év |
| Energiaosztály (A-G) | Termékinformációs adatlap |
| Fagyasztási teljesítmény | 8 kg/nap |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 159 900 Ft
További Bosch termékek: Bosch Fagyasztó
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Típus | Fagyasztószekrény |
Űrtartalom | |
| Nettó űrtartalom | 96 l |
Energia | |
| Éves energiafogyasztás | 176 kWh/év |
| Energiaosztály (A-G) | Termékinformációs adatlap |
| Fagyasztási teljesítmény | 8 kg/nap |
Méretek | |
| Szélesség | 56 cm |
| Magasság | 87 cm |
| Mélység | 55 cm |
| Tömeg | 40.5 kg |
További tulajdonságok | |
| No Frost | Nem |
| Visszamelegedési idő | 22 óra |
| Gyors fagyasztás funkció | Van |
| Fagyasztó rekeszek száma | 3 |
| Kijelző | Van |
| Megfordítható ajtónyitás | Van |
| Zajszint | 36 dB |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.