

PRO PARTNER1990 óta a fotózás, filmezés szerelmeseinek a szolgálatában!
| Rögzítés típusa | Memóriakártya |
| Felvételi mód | 4K kamera |
| 3D videokamera | Nem |
| Kártyaolvasó | Van |
| Felbontás | 8.85 Mpix |
| Valós felbontás | 9.6 Mpix |
| Videó felbontása | 4096 x 2160 |
| Felbontás Foto módban | 8.8 Mpix |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 1 499 989 Ft
További Canon termékek: Canon Digitális videókamera
| Rögzítés típusa | Memóriakártya |
| Felvételi mód | 4K kamera |
| 3D videokamera | Nem |
| Kártyaolvasó | Van |
| Felbontás | 8.85 Mpix |
| Valós felbontás | 9.6 Mpix |
| Videó felbontása | 4096 x 2160 |
| Felbontás Foto módban | 8.8 Mpix |
Optika | |
| Képstabilizátor | Van |
Csatlakozók | |
| USB | Van |
| HDMI kimenet | Van |
| S-Video kimenet | Nincs |
| Komponens kimenet | Nincs |
| Mikrofon bemenet | Van |
Méretek | |
| Szélesség | 160 mm |
| Magasság | 130 mm |
| Mélység | 116 mm |
| Tömeg | 1620 g |
Kijelző | |
| LCD kijelző mérete | 3.5" |
| Érintőképernyős kijelző | Van |
Támogatott memóriakártyák | |
| Secure Digital | Igen |
| SDHC | Igen |
| SDXC | Nem |
| Micro SD | Nem |
| Memory Stick | Nem |
| Compact Flash | Nem |
| Micro Drive | Nem |
További tulajdonságok | |
| Segédfény | Nincs |
| Vaku | Nincs |
| Fényképező funkció | Van |
| Kereső | Van |
| Wi-Fi | Nincs |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.