| Típus | Kompakt |
Képérzékelő | |
| Szenzor típusa | CMOS |
| Pixelek száma | 5 MPx |
Optika | |
| Optikai Zoom | 1 x |
| Digitális zoom | 16 x |
| Leghosszabb fókusztávolság | 7.66 mm |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 11 795 Ft
További Rollei termékek: Rollei Digitális fényképezőgép
| Típus | Kompakt |
Képérzékelő | |
| Szenzor típusa | CMOS |
| Pixelek száma | 5 MPx |
Optika | |
| Optikai Zoom | 1 x |
| Digitális zoom | 16 x |
| Leghosszabb fókusztávolság | 7.66 mm |
| Legrövidebb fókusztávolság | 7.66 mm |
| Optika fényerő | f/2.4 |
Expozíció | |
| Expozíciókompenzáció | Van |
| Spot fénymérés | Nincs |
| Mátrix fénymérés | Nincs |
| Középre súlyozott fénymérés | Van |
| Digitális ESP | Nincs |
Élességállítás | |
| Élességállítás típusa | Auto fókusz |
| Minimális távolság Makro módban | 15 cm |
| AF segédfény | Nincs |
Vaku | |
| Beépített vaku | Van |
| Vakupapucs | Nincs |
| Vörösszemhatás-csökkentés | Nincs |
Felvételi tulajdonságok | |
| Képformátum | JPEG |
| Maximális képfelbontás | 8160 x 6120 pixel |
| Képstabilizátor | Nincs |
| Sorozatfelvétel | Nincs |
| Fehéregyensúly állítás | Nincs |
Videó | |
| Videofelvétel | Van |
| Maximális videófelbontás | 2688 x 1520 pixel |
| Video formátum | AVI |
Funkciók | |
| Önkioldó | Van |
| Közvetlen nyomtatás | Nincs |
| Valós idejű hisztogram | Nincs |
| Hisztogram (képnézegetésnél) | Nincs |
Kijelző | |
| Kijelző mérete | 2.4 inch |
| Kihajtható kijelző | Nincs |
Adathordozó | |
| Támogatott memóriakártyák | Secure Digital SDHC SDXC |
Csatlakozók | |
| USB | Van |
| AV kimenet | Nincs |
| HDMI kimenet | Nincs |
Méretek | |
| Szélesség | 100 mm |
| Magasság | 51 mm |
| Vastagság | 20 mm |
| Tömeg | 110 g |
További tulajdonságok | |
| Wi-Fi | Nincs |
| 3D fényképezőgép | Nem |
| Energiaforrás | Li-ion akkumulátor |
| Vízálló fényképezőgép | Nem |
| Kereső | Nincs |
| Burkolat anyaga | Műanyag |
| Állványcsatlakozó | Van |
| Szín | Fekete |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.