| Típus | Kompakt |
Képérzékelő | |
| Szenzor típusa | CCD |
| Szenzor mérete | 1/1.7 inch |
| Pixelek száma | 10.4 MPx |
Optika | |
| Optikai Zoom | 1 x |
| Digitális zoom | 4 x |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 564 570 Ft
További Ricoh termékek: Ricoh Digitális fényképezőgép
| Típus | Kompakt |
Képérzékelő | |
| Szenzor típusa | CCD |
| Szenzor mérete | 1/1.7 inch |
| Pixelek száma | 10.4 MPx |
Optika | |
| Optikai Zoom | 1 x |
| Digitális zoom | 4 x |
| Leghosszabb fókusztávolság | 6 mm |
| Legrövidebb fókusztávolság | 6 mm |
| Optika fényerő | f/1.9 |
| Ekvivalens gyújtótávolság (35mm) | 28 mm |
Expozíció | |
| Legnagyobb záridő | 180 másodperc |
| Legkisebb záridő | 1/2000 másodperc |
| Expozíciókompenzáció | Van |
| Spot fénymérés | Van |
| Mátrix fénymérés | Van |
| Középre súlyozott fénymérés | Van |
| Digitális ESP | Nincs |
| Érzékenység (ISO) | 64 - 1600 |
| Expozíciósorozat | Van |
Élességállítás | |
| Élességállítás típusa | Autofókusz/Manuális fókusz |
| Élességtartomány | Normál: 30 cm - végtelenig |
| Minimális távolság Makro módban | 1 cm |
| AF segédfény | Van |
Vaku | |
| Beépített vaku | Felugró vaku |
| Vaku hatótávolság | 0.2 - 3 m |
| Vakupapucs | Van |
| Vörösszemhatás-csökkentés | Van |
Felvételi tulajdonságok | |
| Képformátum | JPEG/DNG |
| Maximális képfelbontás | 3648 x 2736 pixel |
| Képstabilizátor | Van |
| Képstabilizátor típusa | Képérzékelő-eltolásos |
| Sorozatfelvétel | Van |
| Sorozatfelvétel sebessége (maximum felbontásnál) | 1.54 kép/mp |
| Fehéregyensúly állítás | Van |
| Fényképezési módok | Program eltolás AE / Rekesz prioritás AE / Kézi expozíció / Zársebesség-előválasztás |
Videó | |
| Videofelvétel | Van |
| Maximális videófelbontás | 640 x 480 pixel |
| FPS (maximum felbontásnál) | 30 kép/mp |
| Video formátum | AVI |
Funkciók | |
| Önkioldó | Van |
| Tematikus programok | Dinamika tartomány / Film / Ferdeség Korrekció |
| Közvetlen nyomtatás | Nincs |
| Valós idejű hisztogram | Van |
| Hisztogram (képnézegetésnél) | Nincs |
Kijelző | |
| Kijelző mérete | 3 inch |
| LCD felbontása | 1230000 pixel |
| Kihajtható kijelző | Nincs |
Adathordozó | |
| Belső memória | 40 MB |
| Támogatott memóriakártyák | Secure Digital SDHC |
Csatlakozók | |
| USB | Van |
| AV kimenet | Van |
| HDMI kimenet | Van |
Méretek | |
| Szélesség | 108.6 mm |
| Magasság | 59.8 mm |
| Vastagság | 32.5 mm |
| Tömeg | 219 g |
További tulajdonságok | |
| 3D fényképezőgép | Nem |
| Energiaforrás | Li-ion akkumulátor |
| Vízálló fényképezőgép | Nem |
| Kereső | Nincs |
| Távirányító | Nincs |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.