
PRO PARTNERAjándék 49.900 Ft értékű fotós oktatás MILC és DSLR géphez!

1990 óta a fotózás, filmezés szerelmeseinek a szolgálatában!
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
| Típus | Cserélhető objektíves kompakt (MILC) |
Képérzékelő | |
| Képérzékelő formátum | 4/3 rendszer |
| Szenzor típusa | MOS |
| Pixelek száma | 20.4 MPx |
Optika | |
| Objektív foglalat | MFT |
| Tartozék objektív | Tartozék objektív nélkül |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 889 900 Ft
További Olympus termékek: Olympus Digitális fényképezőgép
| Típus | Cserélhető objektíves kompakt (MILC) |
Képérzékelő | |
| Képérzékelő formátum | 4/3 rendszer |
| Szenzor típusa | MOS |
| Pixelek száma | 20.4 MPx |
Optika | |
| Objektív foglalat | MFT |
| Tartozék objektív | Tartozék objektív nélkül |
Expozíció | |
| Legnagyobb záridő | 60 másodperc |
| Legkisebb záridő | 1/8000 másodperc |
| Expozíciókompenzáció | Van |
| Spot fénymérés | Van |
| Mátrix fénymérés | Van |
| Középre súlyozott fénymérés | Van |
| Digitális ESP | Van |
| Érzékenység (ISO) | 80 - 102400 |
Élességállítás | |
| Élességállítás típusa | Autofókusz/Manuális fókusz |
| AF segédfény | Van |
Vaku | |
| Beépített vaku | Nincs |
| Vakupapucs | Van |
| Vörösszemhatás-csökkentés | Van |
Felvételi tulajdonságok | |
| Képformátum | JPEG/RAW |
| Maximális képfelbontás | 5184 x 3888 pixel |
| Sorozatfelvétel | Van |
| Sorozatfelvétel sebessége (maximum felbontásnál) | 10 kép/mp |
| Fehéregyensúly állítás | Van |
| Fényképezési módok | Rekesznyílás-prioritás, Manuális, Automatikus program, Zár-prioritás, Bulb, Egyedi fényképezés, Egyéni 1, Egyedi 2, Egyéni 3, HDR, |
Videó | |
| Videofelvétel | Van |
| Maximális videófelbontás | 4096 x 2160 pixel |
| FPS (maximum felbontásnál) | 30 kép/mp |
| Video formátum | MOV |
Funkciók | |
| Önkioldó | Van |
| Közvetlen nyomtatás | Nincs |
| Hisztogram (képnézegetésnél) | Van |
Kijelző | |
| Kijelző mérete | 3 inch |
| LCD felbontása | 1620000 pixel |
| Kihajtható kijelző | Van |
Adathordozó | |
| Támogatott memóriakártyák | Secure Digital SDHC SDXC |
Csatlakozók | |
| USB | Van |
| AV kimenet | Van |
| HDMI kimenet | Van |
Méretek | |
| Szélesség | 134.8 mm |
| Magasság | 91.6 mm |
| Vastagság | 72.7 mm |
| Tömeg | 599 g |
További tulajdonságok | |
| Képfeldolgozó egység | TruePic X |
| Wi-Fi | Van |
| 3D fényképezőgép | Nem |
| Energiaforrás | Li-ion akkumulátor |
| Vízálló fényképezőgép | Nem |
| Kereső | Van |
| Állványcsatlakozó | Van |
| Szín | Fekete |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.