| Típus | Cserélhető objektíves kompakt (MILC) |
Képérzékelő | |
| Képérzékelő formátum | Full frame (35mm) |
| Szenzor típusa | CMOS |
| Pixelek száma | 46.89 MPx |
Optika | |
| Objektív foglalat | Nikon Z |
| Tartozék objektív | FTZ bajonett |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 1 299 995 Ft
További Nikon termékek: Nikon Digitális fényképezőgép
| Típus | Cserélhető objektíves kompakt (MILC) |
Képérzékelő | |
| Képérzékelő formátum | Full frame (35mm) |
| Szenzor típusa | CMOS |
| Pixelek száma | 46.89 MPx |
Optika | |
| Objektív foglalat | Nikon Z |
| Tartozék objektív | FTZ bajonett |
Expozíció | |
| Legnagyobb záridő | 30 másodperc |
| Legkisebb záridő | 1/8000 másodperc |
| Expozíciókompenzáció | Van |
| Spot fénymérés | Van |
| Mátrix fénymérés | Van |
| Középre súlyozott fénymérés | Van |
| Digitális ESP | Nincs |
| Érzékenység (ISO) | 64 - 25600 |
| Expozíciósorozat | Van |
Élességállítás | |
| Élességállítás típusa | Autofókusz/Manuális fókusz |
| AF segédfény | Van |
Vaku | |
| Beépített vaku | Nincs |
| Vakupapucs | Van |
| Vörösszemhatás-csökkentés | Van |
Felvételi tulajdonságok | |
| Képformátum | JPEG/RAW |
| Maximális képfelbontás | 8256 x 5504 pixel |
| Sorozatfelvétel | Van |
| Sorozatfelvétel sebessége (maximum felbontásnál) | 9 kép/mp |
| Fehéregyensúly állítás | Van |
| Fényképezési módok | Automatikus, programozott automatikus rugalmas programmal (P); záridő-előválasztásos automatikus (S); rekesz-előválasztásos automatikus (A); kézi (M); felhasználói beállítások (U1, U2, U3) |
Videó | |
| Videofelvétel | Van |
| Maximális videófelbontás | 3840 x 2160 pixel |
| FPS (maximum felbontásnál) | 30 kép/mp |
| Video formátum | MOV, MP4 |
Funkciók | |
| Önkioldó | Van |
| Közvetlen nyomtatás | Van |
| Valós idejű hisztogram | Nincs |
| Hisztogram (képnézegetésnél) | Van |
| További funkciók | Bluetooth |
Kijelző | |
| Kijelző mérete | 3.2 inch |
| LCD felbontása | 2100000 pixel |
| Kihajtható kijelző | Van |
Adathordozó | |
| Támogatott memóriakártyák | XQD |
Csatlakozók | |
| USB | Van |
| AV kimenet | Nincs |
| HDMI kimenet | Van |
Méretek | |
| Szélesség | 134 mm |
| Magasság | 100.5 mm |
| Vastagság | 67.5 mm |
| Tömeg | 675 g |
További tulajdonságok | |
| Képfeldolgozó egység | EXPEED 6 |
| Wi-Fi | Van |
| 3D fényképezőgép | Nem |
| Energiaforrás | Li-ion akkumulátor |
| Vízálló fényképezőgép | Nem |
| Kereső | Van |
| Burkolat anyaga | Ötvözet |
| Állványcsatlakozó | Van |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.