
PRO PARTNER| Típus | Tükörreflexes (DSLR) |
Képérzékelő | |
| Képérzékelő formátum | Full frame (35mm) |
| Szenzor típusa | CMOS |
| Pixelek száma | 21.4 MPx |
Optika | |
| Objektív foglalat | EF |
| Tartozék objektív | Tartozék objektív nélkül |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 3 077 790 Ft
További Canon termékek: Canon Digitális fényképezőgép
| Típus | Tükörreflexes (DSLR) |
Képérzékelő | |
| Képérzékelő formátum | Full frame (35mm) |
| Szenzor típusa | CMOS |
| Pixelek száma | 21.4 MPx |
Optika | |
| Objektív foglalat | EF |
| Tartozék objektív | Tartozék objektív nélkül |
Expozíció | |
| Legnagyobb záridő | 30 másodperc |
| Legkisebb záridő | 1/8000 másodperc |
| Expozíciókompenzáció | Van |
| Spot fénymérés | Van |
| Mátrix fénymérés | Van |
| Középre súlyozott fénymérés | Van |
| Digitális ESP | Nincs |
| Érzékenység (ISO) | 100 - 102400 |
| Expozíciósorozat | Van |
Élességállítás | |
| Élességállítás típusa | Autofókusz/Manuális fókusz |
| AF segédfény | Nincs |
Vaku | |
| Beépített vaku | Nincs |
| Vakupapucs | Van |
| Vörösszemhatás-csökkentés | Nincs |
Felvételi tulajdonságok | |
| Képformátum | JPEG/RAW |
| Maximális képfelbontás | 5472 x 3648 pixel |
| Sorozatfelvétel | Van |
| Fehéregyensúly állítás | Van |
| Fényképezési módok | Program AE, Idő-előválasztásos AE, Rekesz-előválasztásos AE, Manuális, Egyéni beállítások |
Videó | |
| Videofelvétel | Van |
| Maximális videófelbontás | 5496 x 2904 pixel |
| FPS (maximum felbontásnál) | 60 kép/mp |
Funkciók | |
| Önkioldó | Van |
| Tematikus programok | Auto, Normál, Portré, Tájkép, Semleges, Élethű, Monó, Finom részletek, Saját beállítás |
| Közvetlen nyomtatás | Nincs |
Kijelző | |
| Kijelző mérete | 3.2 inch |
| LCD felbontása | 2100000 pixel |
| Kihajtható kijelző | Nincs |
Adathordozó | |
| Támogatott memóriakártyák | CFExpress |
Csatlakozók | |
| USB | Van |
| AV kimenet | Nincs |
| HDMI kimenet | Van |
Méretek | |
| Szélesség | 158 mm |
| Magasság | 167.6 mm |
| Vastagság | 82.6 mm |
| Tömeg | 1250 g |
További tulajdonságok | |
| Képfeldolgozó egység | DIGIC X |
| Wi-Fi | Van |
| 3D fényképezőgép | Nem |
| Energiaforrás | Li-ion akkumulátor |
| Vízálló fényképezőgép | Nem |
| Kereső | Van |
| Burkolat anyaga | Ötvözet |
| Állványcsatlakozó | Van |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.